Sekretarka/ asystentka biurowa

Smart Learning Centre

58-100 Świdnica, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

Poszukiwana sekretarka do Szkoły Językowej SMART w Świdnicy. Praca od poniedziałku do czwartku w godzinach od 15.00 do 20.00. Niezbędny jest status studenta/ucznia.

Do głównych obowiązków pracownika należeć będzie:
- obsługa sekretariatu – organizowanie sprawnej pracy biura
- obsługa klienta – bezpośrednia oraz kontakt poprzez telefon, e-mail
- prowadzenie dokumentacji administracyjnej firmy
- współpraca administracyjno-kadrowa z zatrudnionymi lektorami
- obsługa programu administracyjnego szkoły

Oferujemy:
- pracę w nowoczesnym i dynamicznie rozwijającym się środowisku
- możliwość zdobycia cennego doświadczenia
- przyjazną atmosferę sprzyjającą rozwojowi

Oczekujemy:
- zaangażowania i chęci nauki nowych rzeczy
- postawy pro-aktywnej
- otwartości i komunikatywności względem klientów i współpracowników
- pogody ducha i pozytywnego nastawienia do życia :)

Zainteresowanych prosimy o przesyłanie CV ze zdjęciem.

Prezentacja firmy

Głównym celem działalności SMART Learning Centre jest świadczenie... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
28/09/2017
Wymiar etatu:
Niepełny etat - popołudnie
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Wynagrodzenie
1 040PLN - 1 300PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Administracja biurowa