Sekretarka - asystentka biura

Intellio Designers

Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Firma Intellio designers poszukuje osoby do pracy w biurze w Krakowie na stanowisko sekretarka/asystentka biura.

Do podstawowych obowiązków na tym stanowisku należeć będą:

  • organizacja pracy biura,
  • obsługa spotkań biznesowych
  • współpraca z pocztą i firmami kurierskimi
  • wsparcie administracyjne, obsługa rozmów telefonicznych zgodnie ze standardem Intellio
  • przygotowywanie raportów i analiz
  • nadzór na bieżącym funkcjonowaniem recepcji (przyjmowanie Klientów, opieka nad salami konferencyjnymi, obsługa centrali telefonicznej\
  • współpraca z kurierami, zarządzanie korespondencją przychodzącą i wychodzącą
  • zamawianie materiałów biurowych
  • koordynowanie kalendarza spotkań (w tym również telefoniczne potwierdzanie umówionych spotkań),
  • dbanie o porządek i pozytywny wizerunek biura

Wymagania

  • wysoka kultura osobista
  • doświadczenie w prowadzeniu biura i/lub w obsłudze klienta
  • punktualność
  • wysokie umiejętności organizacyjne
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • prawo jazdy kat. B

Prezentacja firmy

Intellio designers <br/>Designerskie i funkcjonalne aranżacje wnętrz na ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
09/02/2021
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Administracja / Sekretariat, Praca Administracja biurowa, Praca Biuro / Dokumentacja