Sekretarka / Asystentka Biura

Mirmar s.c.

04-036 Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Firma projektowo - wykonawcza, świadcząca usługi w branży elektrycznej, poszukuje osoby na stanowisko Sekretarka / Asystentka Biura. Zakres obowiązków:
- prowadzenie bieżących spraw administracyjnych firmy,
- wprowadzanie informacji do baz danych oraz programu księgowego,
- wystawianie faktur,
- wsparcie dla pracowników biura w realizacji powierzonych zadań,
- obsługa korespondencji wychodzącej i przychodzącej do biura oraz prowadzanie jej ewidencji,
- obsługa sekretariatu - telefonów, poczty e-mail, urządzeń biurowych, zamawianie materiałów eksploatacyjnych na potrzeby biura,
- składanie i odbieranie dokumentów z urzędów,
- przygotowywanie ofert,

Wymagania

Od kandydatów oczekujemy:
- prawa jazdy kategorii "B",
- wykształcenie średnie lub w trakcie studiów,
- umiejętność obsługi komputera oraz urządzeń biurowych,
- umiejętność analitycznego myślenia,
- zaangażowanie, sumienność i samodzielność w wykonywaniu powierzonych zadań,
- komunikatywność,
- dobra organizacja pracy,
- wysoka kultura osobista,
- mile widziane doświadczenie przy obsłudze programu Enova

Prezentacja firmy

Firma powstała w 2000r. Od początku działalności zajmuje się wykonywanie... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
15/02/2020
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Administracja / Sekretariat