Opis stanowiska pracy

Do naszego zespołu poszukujemy osoby na stanowisko Sekretarki / Asystentki biura.

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

* zapewnienie bieżącej obsługi prawników w zakresie prowadzonych projektów (w tym obsługa korespondencji, spotkań, łączenie rozmów telefonicznych, aktualizacja informacji w bazach danych),
* wspieranie innych członków zespołu, koordynację obiegu dokumentów,
* przygotowywanie prostych pism,
* weryfikację, edycję oraz formatowanie dokumentów,
* porządkowanie, kopiowanie, skanowanie i archiwizację dokumentów,
* nadzór nad terminowym przepływem informacji i dokumentów.

Wymagania

Od kandydatów oczekujemy:

* wykształcenia wyższego lub w trakcie studiów niestacjonarnych,
* dobrej znajomości pakietu Microsoft Office,
* znajomości języka angielskiego w stopniu dobrym,
* umiejętności pracy w stresie i w szybko zmieniających się okolicznościach,
* umiejętności zarządzania przepływem informacji w zespole,
* skrupulatności,
* nienagannej kultury osobistej, umiejętności zachowania dyskrecji i taktu,
* energii, otwartości, komunikatywności,
* zainteresowania nawiązaniem długoterminowej współpracy.

U nas możesz liczyć na:

* zatrudnienie w przyjaznej firmie o niekwestionowanej pozycji lokalnej,
* zatrudnienie w pełnym wymiarze czasu pracy,
* dużą samodzielność i możliwość rozwoju zawodowego,
* możliwość uzgodnienia formy współpracy,
* dogodną lokalizację biura w sąsiedztwie metra Uniwersytet i Uniwersytetu Warszawskiego.

Aplikacje zawierające CV ze zdjęciem prosimy przesyłać klikając w przycisk aplikowania.

Prosimy również o opatrzenie dokumentów przesyłanych w ramach rekrutacji następującą klauzulą:

"Oświadczam, iż podając moje dane osobowe, wyrażam zgodę na ich przetwarzanie przez Kancelarię Radcy Prawnego Krzysztof Rąpała, w zakresie wskazanym w powyższym życiorysie, w celu przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego oraz na zarchiwizowanie ich dla przyszłych ewentualnych rekrutacji. Oświadczam, iż rozumiem, że podanie danych osobowych jest dobrowolne oraz że przysługuje mi prawo dostępu do danych oraz prawo do ich poprawiania.”

Prezentacja firmy

Nasza Kancelaria świadczy kompleksowe usługi doradztwa prawnego dla prze... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
16/10/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Administracja biurowa