Opis stanowiska pracy

A construction company “Ja Idnadarmenn” in the capital area of Iceland is seeking a plumber, at least 25 years old, to start as soon as possible.

Work hours from Monday - Saturday from 08:00 - 17:00. Work period is at least 6 months.

Monthly salary is according to Samiðn union wage agreements and depends on experience, skills and education.

BRUTTO : 3920 EURO - 5870 EURO.
NETTO : 2753 EURO - 3933 EURO.

Employer can provide housing.

Category : Plumbers and pipe fitters

Wymagania

Vocational education.
Work experience as a plumber.
English language skills.
Valid driving license.

Prezentacja firmy

Firma zajmuje się wszelkimi pracami renowacyjnymi oraz adaptacyjnymi bud... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
10/07/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Czas trwania umowy
6 months to one year
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Wynagrodzenie
16 868PLN - 25 259PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Rzemiosło / Rzemiosło artystyczne, Praca Praca fizyczna, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis