Michael Page Michael Page

Security Manager

Obecnie, dla jednego z naszych klientów, poszukujemy kandydatów na stanowisko Kierownika Ochrony, który będzie zarządzał ok. 10-osobowym zespołem.

Informacje o kliencie

Naszym klientem jest duża, międzynarodowa firma z branży motoryzacyjnej ulokowana pod Wrocławiem.

Opis stanowiska

  • Zarządzanie zespołem
  • Wdrażanie globalnych standardów i procesów w zakresie ochrony i zapobiegania stratom oraz dostosowanie ich do warunków lokalnych.
  • Koordynacja monitoringu obiektu.
  • Zarządzanie systemami zabezpieczeń technicznych takich jak np. Kontrola Dostępu, CCTV oraz innych.
  • Przeprowadzanie wewnętrznych postępowań wyjaśniających w zakresie bezpieczeństwa.
  • Przeprowadzanie wewnętrznych audytów bezpieczeństwa fizycznego.
  • Zarządzanie dokumentacją oraz prowadzenie rejestru działań.
  • Walidacja procesów w firmie pod kątem doboru zabezpieczeń.
  • Dobór narzędzi, partnerów biznesowych mających na celu zwiększenie bezpieczeństwa na terenie.
  • Wprowadzanie usprawnień, mających na celu zwiększenie jakości codziennych operacji.

Profil kandydata

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe
  • Min. 3 letnie doświadczenie na stanowisku managerskim
  • Znajomość systemów bezpieczeństwa, w szczególności kontroli obwodowej, kontroli dostępu i systemów CCTV.
  • Znajomość języka angielskiego w mowie i w piśmie w stopniu komunikatywnym - warunek konieczny.
  • Doświadczenie w kontaktach z policją, strażą pożarną, służbami ratowniczymi.
  • Znajomość przepisów związanych z ochroną osób i mienia, ochrony informacji oraz prywatności oraz wiedza z zakresu zarządzania ryzykiem.
  • Umiejętność analitycznego myślenia, dyspozycyjność, proaktywna postawa
  • Umiejętność działania pod presja czasu.
  • Umiejętność przewidywania zagrożeń.
  • Prawo jazdy kat.B.

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie
  • Atrakcyjny pakiet benefitów pozapłacowych
  • Szkolenia podnoszące kwalifikacje.
  • Nowoczesne narzędzia pracy - zaawansowany technologicznie park maszynowy.
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Wrocław
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page