Security Administrator 100% remotely

Cyclad Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Od: Cyclad Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Warszawa

Rodzaj pracy: Pełny etat

Rodzaj umowy: Na czas nieokreślony

Ilość wakatów: 1

Minimalne doświadczenie: Od 3 do 5 lat

Wykształcenie: Wyższe licencjackie

Branża: Praca IT - Konsulting

Zakres obowiązków:

  • Administracja sieciową infrastrukturą bezpieczeństwa
  • Analiza logów i reagowanie na zdarzenia systemowe w nich rejestrowane
  • Zabezpieczanie podatności w aplikacjach klientów na bazie rozwiązań Web Application Firewall
  • Podejmowanie działań zapobiegających powstawaniu awarii
  • Usuwanie występujących awarii
  • Przygotowanie planów wdrożenia oraz wdrażanie nowych wersji oprogramowania.
  • Monitorowanie dostępności, wydajności, pojemności, efektywności działania infrastruktury sieciowej.
  • Rekomendowanie zmian/optymalizacji architektury/procedur w celu usprawnienia jej działania.
  • Tworzenie lub/i aktualizacja procedur utrzymaniowych.

Wymagania:

  • Minimum (mid - 3 , senior - 5) lata doświadczenia zawodowego
  • Ukończone studia wyższe na kierunku technicznym (informatyka, elektronika, telekomunikacja lub podobne)
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym, umożliwiającym swobodną komunikację (min. B2)
  • Znajomość metodologii ITIL
  • Doświadczenie w pracy z systemami ticketowymi

Umiejętności specjalistyczne:

  • Znajomość zagadnień związanych z zabezpieczaniem ruchu http/https w warstwie 7
  • Znajomość rozwiązań typu Web Application Firewall (przynajmniej jednego dostawcy)
  • Dobra znajomość działania protokołów http/https, ssl/tls.
  • Dobra znajomość podstaw działania sieci TCP/IP
  • Doświadczenie w obsłudze  urządzeń firewallami (co najmniej jeden z Cisco ASA, Checkpoint, Juniper SRX, Fortinet)

Dodatkowe umiejętności (będące atutem)

  • Doświadczenie w obsłudze urządzeń F5, w szczególności modułu ASM.
  • Wiedza w zakresie najpopularniejszych ataków na aplikacji web wraz z metodami ich mitygacji
  • Wiedza w zakresie obsługi sieci i elementów bezpieczeństwa chmury publicznej (co najmniej jednej z : GCP, Azzure, AWS)

Oferujemy:

  • Ciekawą, pełną wyzwań pracę dla Data Center jednego z największych operatorów telekomunikacyjnych w Polsce
  • Możliwość współtworzenia innowacyjnych projektów
  • Elastyczne godziny pracy
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Kartę MultiSport
  • Ubezpieczenie grupowe
  • Regularne spotkanie z ekspertami IT i nie tylko

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.