Secjalista ds. logistyki, odprawy granicznej

IWNISE Sp. z o.o.

00-844 Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Poszukujemy Kandydata - Specjalisty ds. logistyki, odprawy granicznej na inwestycji budowlanej przewidzianej na 24 m-cy realizowanej w Mińsku (Białoruś).
Umowa na czas inwestycji. Nie jest wymagane pełne zaangażowanie czasowe (part time).

Wymagania

Wymagania jakie bezwzględnie musi spełniać Kandydat:

a) posiada wykształcenie wyższe techniczne lub kierunkowe w zakresie logistyki albo wykształcenie wyższe i studia podyplomowe w zakresie logistyki,
b) posiada co najmniej 2-letnie doświadczenie zawodowe w pełnieniu funkcji specjalisty ds. logistyki lub funkcji technicznych oraz co najmniej 2 letnie doświadczenie zawodowe przy realizacji odpraw celnych i transportu materiałów i urządzeń poza obszar UE

Prezentacja firmy

zarządzanie, nadzór i koordynacja robót budowlanych

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
26/10/2020
Wymiar etatu:
Niepełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Czas trwania umowy
do 24 m-cy
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Wynagrodzenie
150PLN - 300PLN / Daily (Brutto)
Premie, dodatki:
wg umowy
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Logistyka