Secjalista ds. kadr i płac

Prodoceo LLC S.K.A

03-707 WARSZAWA, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za pełen zakres czynności związanych z obsługą kadrowo-płacową pracowników naszych klientów

Zakres zadań:

  • dokonywanie rozliczania czasu pracy,
  • naliczanie wynagrodzeń i sporządzanie list płac,
  • prowadzenie akt osobowych pracowników, wystawianie wszelkich niezbędnych zaświadczeń,
  • sporządzanie deklaracji PIT, druków RP7 itp.,
  • kontakt i współpraca z instytucjami zewnętrznymi (ZUS, GUS, US i inne),
  • sprawozdawczość podatkowa i statystyczna do ZUS, US, GUS, PFRON,

Wymagania

Od kandydatów oczekujemy:

  • doświadczenia na podobnym stanowisku minimum 3 lata,
  • znajomości przepisów z zakresu prawa pracy,
  • doświadczenia w zakresie obsługi systemu SYmfonia Kadry i Płace,
  • zdolności analitycznego myślenia, terminowość i rzetelność,

Doświadczenie w pracy w biurze rachunkowym będzie dodatkowym atutem

Prezentacja firmy

Prodoceo jest spółką doradczą, oferującą usługi outsourcingu działów ks... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
24/02/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca BPO / outsourcing