Sea Freight Transportation Manager

Michael Page

Wrocław, dolnośląskie

Michael Page Michael Page

osoba zatrudniona na stanowisku Managera Spedycji Morskiej będzie odpowiedzialna za zarządzanie spedytorami i przewoźnikami w celu zapewnienia przepływu towarów od dostawców do centrów dystrybucyjnych.

Informacje o kliencie

Naszym Klientem jest jeden z liderów na rynku e-commerence

Opis stanowiska

  • Monitorowanie wydajność przewoźników w zakresie przepływu towarów: terminowość dostaw, jakość i poziomu świadczonych usług
  • Zatwierdzanie przychodzących faktury pod kątem poprawności rozliczeń, w razie potrzeby zgłaszanie roszczeń i monitorowanie poziomu kosztów.
  • Rozwijanie narzędzi i wskaźników do ewidencji wydajności dostawców i przewoźników
  • Wsparcie spedytorów w kontakcie z przewoźnikami
  • Identyfikacja i prowadzenie projektów optymalizacyjnych dla całego przepływu towarów i informacji w łańcuchu dostaw
  • Przeprowadzanie procesów przetargowych na transport morski kształtując w ten sposób strategię partnerską Klienta
  • Koordynacja innych specjalistów i stażystów w pracy

Profil kandydata

  • Wykształcenie wyższe związane z zarządzaniem, preferowane kierunki -logistyka i łańcuch dostaw
  • Minimum 5 lat doświadczenia w transporcie/spedycji morskiej
  • Udokumentowane doświadczenie w zarządzaniu wydajnością przewoźnika i negocjacjach
  • Zaawansowane umiejętności MS Excel, SQL, umiejętności analityczne i podejście oparte na danych Umiejętności zarządzania projektami
  • Chęć podróżowania ok. 20%
  • Biegła znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie - warunek konieczny

Oferujemy

  • Szansa stania się częścią dynamicznie rozwijającej się międzynarodowej firmy
  • Możliwości szkoleniowe i rozwój zawodowy
  • Praca w zmotywowanym, wielokulturowym zespole i przyjemna atmosfera pracy w centrum Wrocławia
  • Karta Multisport
  • Prywatna opieka medyczna (w tym 50% zniżki na usługi stomatologiczne)
  • Ubezpieczenie na życie
  • Lekcje online angielskiego, niemieckiego i polskiego
  • Imprezy firmowe
  • Rabaty pracownicze
  • Umowa o pracę na pełen etat
  • 4 dodatkowe dni wolne
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Wrocław
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page