Hays Poland

Scrum Master

Wroclaw
Wroclaw
NR REF.: 1157159

Hays IT Contracting to nowoczesna forma współpracy dla specjalistów z branży informatycznej, na zasadach B2B, dla wiodących na rynku Klientów prowadzących innowacyjne projekty.

Dla naszego Klienta poszukujemy osoby na stanowisko:

Lokalizacja: Wrocław / zdalnie 100%
Rodzaj umowy: kontrakt B2B
Współpraca: długofalowa

Zadania:

  • Koncentrowanie się na ludziach i dostosowaniu procesów tak by ich wspierały.
  • Szkolenie i wsparcie w podnoszeniu efektywności zespołów SCRUM
  • Bycie ekspertem w zakresie SCRUM i wykorzystania go do maksymalizacji wydajności dostarczania wartościowych produktów.
  • Udział w projektowaniu organizacji zbudowanej z TRIBEów i SQUADów i projektów realizowanych klasycznie
  • Rozumienie założeń frameworków oraz umiejętność stosowania ich w praktyce w celu maksymalizacji efektów użycia metod zwinnych.

Wymagania:

  • Minimum 4 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
  • 2 lata doświadczenia w obszarze Bankowości (znajomość procesów i produktów bankowych w stopniu pozwalającym na ogólną weryfikację biznesowej dokumentacji projektowej)
  • Doświadczenie w stosowaniu i propagowaniu zasad, wartości AGILE/SCRUM
  • Doświadczenie w skalowaniu Agile w organizacji
  • Szeroką wiedzę w zakresie zwinności i metod zarządzania
  • Angielski – B2
  • Wysokie umiejętności komunikacyjne i interpersonalne
  • Umiejętność efektywnej pracy zarówno ze specjalistami technicznymi jak i właścicielami procesów biznesowych

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Ambitne projekty
  • Praca w dużym doświadczonym zespole
  • Pakiet benefitów
  • Praca zdalna
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Hays Poland