Power Media

Scrum Master

Od: Power Media
Miejsce pracy: Wrocław

Dla naszego Klienta, polskiego software house z ponad 20-letnim doświadczeniem w branży IT, poszukujemy Scrum Master / Agile Product Manager.

Firma działa nieprzerwanie na rynku od 20 lat. Tworzy zaawansowane systemy informatyczne, aplikacje mobilne i platformy społecznościowe, dostarcza dedykowane oprogramowanie dla swoich klientów. Firma znana jest z opracowania produktów m.in.: menadżera rezerwacji oraz systemu rezerwacji przeznaczonego dla małych i średnich obiektów noclegowych czy też systemu wspierającego codzienną pracę kierowców.

Firma pracuje w metodyce Agile, ma płaską strukturę i samoorganizujące się zespoły. Główną wartością są ludzie, którzy otrzymują możliwość sterowania swoją własną ścieżką zawodową. Każdy ma realny wpływ na rozwój firmy i samorozwój. Firma dba o rodzinną atmosferę i pracę w zgodzie z szacunkiem i szczerością. Projekty są przydzielane indywidualnie.

Twoimi zadaniami na tym stanowisku pracy będzie:

  • Dostarczanie potrzeb klientowi, zgodnie z określonymi kryteriami, o najwyższej jakości
  • Wsparcie Product Ownera (znajdowanie technik efektywnego zarządzania Backlogiem Produktu)
  • Wykrywanie i usuwanie przeszkód w efektywnym dostarczaniu produktu klientom
  • Zapewnienie zrozumienia i praktykowanie zwinnego podejścia do wytwarzania oprogramowania zarówno przez zespół, klientów jak i całą organizację
  • Zapewnianie transparencji procesów oraz dostarczanie odpowiednich narzędzi do tego celu,
  • Koordynowanie prac, które mają za zadanie efektywne dostarczanie inkrementu
  • Organizacja i prowadzenie wydarzeń scrumowych

Od kandydatów oczekujemy:

  • Doświadczenia w roli Scrum Mastera lub Product Managera
  • Znajomość języka angielskiego
  • Doświadczenia z zakresu wdrażania i skalowania Scruma w organizacji (Scrum, Nexus, LeSS, SAFe)
  • Umiejętności facylitatorskich
  • Doświadczenia w zakresie koordynowania i prowadzenia projektów IT
  • Otwartości oraz umiejętności przekazywania informacji zwrotnej\

Dodatkowym atutem będzie:

  • Znajomość zwinnych procesów wytwarzania oprogramowania
  • Posiadanie certyfikatów potwierdzających kompetencje w zakresie prowadzenia projektów

Oferujemy:

  • Stałą współpracę (B2B lub umowa o prace)
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Opiekę medyczną, ubezpieczenie, kartę Mulitsport
  • Lekcje j. angieskiego
  • Szkolenia podnoszące kwalifikacje zawodowe
  • Możliwość udziału w konferencjach, sympozjach
  • Śniadania firmowe, owoce, napoje
  • Play room, parking rowerowy
  • Pokoje zamiast openspace
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Power Media