HRK S.A.
- Rekrutacja prowadzona online -

Dla naszego Klienta, jednej z największych grup finansowych na świecie, poszukujemy aktualnie kandydata na stanowisko

Scrum MasterMiejsce pracy: Wrocław

Zadania:

  • Wspieranie zespołu stosującego Scrum
  • Uczenie technik i praktyk, aby Scrum był rozumiany i stosowany
  • Krzewienie wiedzy scrumowej w firmie
  • Rozwijanie zespołów w kierunku samodzielności
  • Budowanie społeczności scrumowej w firmie
  • Aktywna współpraca z wewnętrznym klientem biznesowym

Wymagania:

  • Umiejętność stosowania wartości, reguł i praktyk Agile
  • Praktyczna znajomość Scruma
  • Min. 2 lata praktycznego doświadczenia w roli Scrum Master'a
  • Doświadczenie w korzystaniu z narzędzi wspierających pracę zwinnych zespołów (Jira, Microsoft Team Foundation Server)
  • Posiadanie certyfikatu Professional Scrum Master level I (PSM I) / Certyfikat Professional Scrum Master level II (PSM II) mile widziany
  • Wysokie umiejętności interpersonalne i komunikacyjne oraz skromność i siła, aby budować mocną pozycję wśród „scrumowych sceptyków
  • Uśmiech i pozytywne nastawienie przy wspieraniu zespołu we wszystkich fazach projektu
  • Wykształcenie wyższe
  • Przynajmniej komunikatywna znajomość języka angielskiego

Klient oferuje:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Udział w międzyobszarowych projektach biznesowych
  • Wiele wyzwań, które sprawią, że w pracy nie będziesz się nudzić
  • Możliwość udziału w wielu projektach rozwojowych i szkoleniowych, dzięki którym podniesiesz nie tylko swoje kompetencje i wiedzę analityczną – także na szczeblu międzynarodowym
  • Spory pakiet benefitów, dzięki którym zadbasz o siebie i najbliższych
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.