Hays Poland

Scrum Master

Warszawa
Warszawa
NR REF.: 1139369

Hays IT Contracting to nowoczesna forma współpracy dla specjalistów z branży informatycznej, na zasadach B2B, dla wiodących na rynku Klientów prowadzących innowacyjne projekty.

Dla naszego Klienta poszukujemy osoby na stanowisko:

Lokalizacja: Warszawa, okolice Ronda ONZ
Klient: branża ubezpieczeniowa
Rodzaj umowy: kontrakt (B2B przez Hays Poland)
Stawka: 80-100 zł/h netto
Współpraca: kontrakt na 12 miesięcy
Godziny pracy: business hours
Docelowo brak pracy zdalnej, ale obecnie jest zapewniona praca zdalna w związku z pandemią.

Zadania:

  • Ciągłe usprawnianie procesu wytwórczego
  • Wspieranie Product Ownera w maksymalizacji wartości dostarczanej przez zespół
  • Analiza danych oraz ich wizualizacja zespołom i menedżerom i na tej podstawie identyfikacja obszarów do zmiany
  • Wdrażanie odpowiednich narzędzi optymalnie wspierających samoorganizację zespołu
  • Ocena dojrzałości zespołu i wspieranie go w osiąganiu kolejnych poziomów dojrzałości

Wymagania:

  • Minimum 2 lata komercyjnego doświadczenia w roli Scrum Mastera przynajmniej dwóch różnych zespołów
  • Bardzo dobra znajomość Scruma, Kanbana
  • Znajomość narzędzi pracy Scrum Mastera oraz wiedza, w jakich sytuacjach są one potrzebne
  • Praktyczna znajomość procesu wytwarzania oprogramowania (w tym continous integration, testy automatyczne, testy jednostkowe)
  • Mile widziane doświadczenie w skalowaniu zespołów zwinnych (np. Nexus, Less)

Oferujemy:

  • Współpraca w oparciu o B2B
  • Atrakcyjne stawki
  • Preferencyjne ceny Multisport oraz pakietów medycznych
  • Praca przy rozwojowych projektach z nowymi technologiami
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Hays Poland