Scrum Master

HRK S.A.

Warszawa, mazowieckie

HRK S.A.
- Rekrutacja prowadzona online -
Scrum MasterMiejsce pracy: Warszawa

Zadania:

  • organizacja pracy, planowanie i inne czynności związane z metodyką Agile/ Scrumu;
  • zarządzanie pracą zespołu zgodnie z technikami takimi jak:  SCRUM, Kanban, BDD, ATDD oraz  TDD;
  • edukacja, mentoring i coaching członków zespołów deweloperskich, współpraca z Product Ownerem;
  • dbanie o ciągłe doskonalenie standardów Scrumu w zespole, współpraca z innymi zespołami.

Wymagania:

  • minimum roczna praktyka  w pracy z  metodykami zwinnymi;
  • zrozumienie idei przyrostu w procesie wytwórczym, doświadczenie w pomiarze wartości, śledzeniu backlogu, wykresu spalania, prędkości, definicji zadań
  • doskonałe umiejętności komunikacyjne i interpersonalne;
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego.

Oferujemy:

  • udział w projektach o zasięgu ogólnopolskim i międzynarodowym,
  • atrakcyjne wynagrodzenie i elastyczne formy zatrudnienia;
  • dosinansowanie do szkoleń, certyfikatów, konferencji;
  • pracę wśród doświadczonych Specjalistów.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.