Scrum Master

VLOG

Warszawa, mazowieckie

VLOG

Miejsce pracy: Warszawa

Naszym klientem jest firma o ugruntowanej pozycji na rynku, zatrudniająca ok. 2 tysięcy pracowników oraz posiadająca ok. 200-osobowy dział IT. Realizuje unikalne projekty IT w skali krajowej.

Zakres obowiązków:

  • Współpraca z Product Ownerem i Kierownikiem Projektu w zakresie realizowanych produktów
  • Coaching, mentoring, współpraca z Zespołem Deweloperskim w celu realizacji wcześniej ustalonych założeń
  • Wymiana doświadczeń z innymi Scrum Masterami i liderami zespołowymi w celu standaryzacji podejścia oraz wzrostu efektywności pracy Zespołów
  • Współudział i dbanie o funkcjonowanie ceremonii scrumowych, tj.: Daily Scrum, Planowanie Sprintu, Retrospektywa, Backlog Refinement, Demo
  • Szerzenie dobrych praktyk Agile w organizacji

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe studia magisterskie; preferowane kierunki: psychologia/zarządzanie/techniczne
  • Znajomość, zrozumienie i doświadczenie w podejściu zwinnym (Agile) do wytwarzania oprogramowania, w szczególności we frameworku SCRUM (co najmniej 1 rok)
  • Zrozumienie istotności idei przyrostu (increment) w procesie wytwórczym; doświadczenie w pomiarze wartości, śledzeniu backlogu, wykresu spalania, prędkości, definicji zadań i DoD
  • Co najmniej dwuletnie doświadczenie w pracy z grupą np. w roli lidera, szkoleniowca, audytora, Kierownika Projektu itp.
  • Mile widziane potwierdzenie znajomości praktyk Agile w postaci certyfikatu czy referencji
  • Mile widziane doświadczenie w dużej organizacji (+100 osób)

Oferujemy:

  • Kontrakt B2B / Umowa o pracę
  • 80-90 PLN +VAT + 25 dni płatnego urlopu
  • Elastyczny czas pracy
  • Ubezpieczenie zdrowotne, karta sportowa
  • Szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne
  • Dofinasowanie szkoleń oraz nauki
  • Możliwość szybkiego rozwoju zawodowego

VLOG