LeasingTeam Sp. z o.o.
IT LeasingTeam realizuje usługi w zakresie pozyskiwania dla organizacji wysokiej klasy specjalistów i kadry zarządzającej z obszaru IT a także rozwija i wdraża nowoczesne rozwiązania IT w ramach outsourcingu procesów. IT LeasingTeam wspiera procesy biznesowe firm, umożliwiając im zwiększenie elastyczności i budowanie przewagi konkurencyjnej.

Aktualnie dla jednego z naszych klientów poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Scrum Master

Miejsce pracy: Warszawa
Nr ref.: 005051
Rodzaj pracy: Kontrakt

Zakres obowiązków:

  • Dbanie o przestrzeganie i stosowanie przez przydzielone zespoły zadaniowe zasad współpracy i przyjętych dobrych praktyk rozwoju i utrzymania oprogramowania;
  • Wsparcie w planowaniu prac przydzielonych zespołów oraz uczestniczenie w przebiegu ich realizacji, w szczególności prac utrzymaniowych i cyklicznych wydań developmentu (Sprint'ów) w zespołach;
  • Zarządzanie listą prac (backlog'iem zadań) zespołów w tym: wsparcie w definiowaniu zadań, ustalaniu priorytetów i kolejności ich realizacji;
  • Wsparcie Właściciela Biznesowego aplikacji (Product Owner'a) lub osoby ją reprezentującej w procesie planowania utrzymania i rozwoju produktu/aplikacji/systemu;
  • Usuwanie wszelkich przeszkód uniemożliwiających lub utrudniających realizację pracy zespołowi zadaniowemu w ramach zaplanowanych prac utrzymaniowych i wydań systemowych;
  • Nadzór nad przebiegiem spotkań planistycznych i retrospektywna weryfikacja jakości zrealizowanych zadań;
  • Nadzór nad przebiegiem dziennych spotkań zespołów zadaniowych;
  • Wsparcie komunikacji pomiędzy członkami zespołów a Kierownikami Projektów lub klientem wewnętrznym (Właścicielem biznesowym);
  • Wykonywanie innych zadań zleconych przez Kierownika Zespołu.

Oczekiwania:

  • Bardzo dobra znajomość metodyk zwinnych (mile widziane certyfikaty);
  • Doświadczenie zawodowe na stanowisku Scrum Mastera/Agile Coach;
  • Praktyczna znajomość narzędzi JIRA i Confluence;
  • Umiejętność planowania prac zespołu, tworzenia harmonogramów i monitorowania postępów;
  • Umiejętność doprowadzenia w zespole do samodzielnego realizowania zadań, odpowiedzialności i samoorganizacji;
  • Umiejętność nawiązywania i budowania trwałych relacji interpersonalnych;
  • Wysoko rozwinięte zdolności analityczne i komunikacyjne;
  • Otwartość na zmiany i zaangażowanie.

Oferta:

  • Współpraca w oparciu o umowę B2B;
  • Praca w renomowanej organizacji o profilu bankowym;
  • Atrakcyjne wynagrodzenie (adekwatne do umiejętności i doświadczenia);
  • Benefity (Lux Med, MultiSport).

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.