Scrum Master

VLOG 1

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Rekrutację prowadzimy dla firmy tworzącej unikatowy projekt IT – system, który będzie miał ponad 25 milionów odbiorców. Projekt jest największym przedsięwzięciem informatycznym w Polsce z użyciem najnowszych technologii i innowacyjnych rozwiązań.

Wymagania:

  • Min. 3 letnie doświadczenie w pracy w środowisku agile w roli Scrum Mastera
  • Bardzo dobra znajomość metodyk zwinnych wytwarzania oprogramowania (Agile / SCRUM)
  • Doświadczenie w prowadzeniu projektów z zespołami rozproszonymi
  • Umiejętność planowania prac zespołu, tworzenia harmonogramów i monitorowania postępów
  • Umiejętność raportowania postępu prac
  • Umiejętność wykrywania ryzyk i szans i raportowania ich do kadry managerskiej wyższego poziomu
  • Dobra znajomość zagadnień z zakresu zarządzania projektami
  • Certyfikat Scrum Mastera
  • Znajomość narzędzi: JIRA, Confluence
  • Wysokie zdolności komunikacyjne

Zakres obowiązków:

  • Odpowiedzialność za wdrożenie i promowanie Scrum w projekcie i na poziomie organizacji oraz za to, aby Scrum był rozumiany i stosowany wewnątrz zespołu deweloperskiego
  • Organizację i prowadzenie prac zespołu
  • Realizacji zadań projektowych z  zespołem deweloperskim zgodnie z wymogami projektowym
  • Monitorowanie i raportowanie postępu prac zespołu
  • Wykrywanie ryzyk i szans, raportowanie ich do kadry managerskie
  • Weryfikacja wykonania szacowania czasu prac przez zespół developerski
  • Udział w tworzeniu harmonogramów prac

Oferujemy:

  • Kontrakt B2B
  • Pracę w projekcie jedynym swego rodzaju
  • Nowoczesne biuro oraz wysokiej klasy sprzęt
  • Możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji poprzez szkolenia
  • Pakiet benefitów, w którym jest m.in. prywatna opieka medyczna, karnet sportowy

Prezentacja firmy

Jesteśmy firmą realizującą projekty informatyczne dla sektora ban... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
02/08/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca IT - Project Management