Power Media

Scrum Master

Od: Power Media
Miejsce pracy: Kraków

Naszym Klientem jest międzynarodowa firma tworząca nowoczesne rozwiązania IT z zakresu bezpieczeństwa publicznego. Firma specjalizuje się w rozwiązaniach, które są wykorzystywane przez takie instytucje jak straż pożarna, policja, służba zdrowia, wojsko etc. Wytwarzane aplikacje zapewniają możliwość komunikacji głosowej i transmisji danych w czasie rzeczywistym za pomocą inteligentnej sieci. Poszukujemy pełnego pasji Scrum Mastera do zespołu Digital eCommerce.

Główne obowiązki:

  • Prowadzenie i coaching 2 zespołów Scrumowych w zakresie korzystania z praktyk i wartości Agile.
  • Wzmacnianie kultury współpracy i samozarządzania w zespołach developerskich.
  • Ścisła współpraca z Product Ownerem.

Czego oczekujemy od kandydatów:

  • Znajomości zasad, praktyk i teorii Scrum.
  • Doświadczenia w roli Scrum Mastera.
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego.
  • Umiejętności potwierdzone certyfikatem Scrum Master (np. PSM, PSPO).

Firma oferuje:

  • Konkurencyjny pakiet wynagrodzeń.
  • Prywatna opieka medyczna i stomatologiczna.
  • Ubezpieczenie na życie.
  • Plan zakupu akcji pracowniczych.
  • Pracowniczy plan emerytalny.
  • Elastyczne godziny pracy.
  • Silna kultura współpracy.
  • Komfortowe warunki pracy (wysokiej klasy biura, miejsce parkingowe).
  • Boisko do siatkówki i miejsce do grillowania obok biura.
  • Dostęp do zaplecza odnowy biologicznej i imprez integracyjnych.
  • Szkolenia i szerokie możliwości rozwoju.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Power Media