Hays Poland

Scrum Master

Kraków
Kraków
NR REF.: 1139348

Hays IT Contracting to nowoczesna forma współpracy dla specjalistów z branży informatycznej, na zasadach B2B, dla wiodących na rynku Klientów prowadzących innowacyjne projekty. Wyróżnia nas wiedza o rynku oraz angażowanie najlepszych w danej dziedzinie ekspertów.

Dla naszego Klienta poszukujemy obecnie osoby na stanowisko: Scrum Mastera

Lokalizacja: Kraków
Forma współpracy: kontrakt B2B przez Hays Poland
Stawka: do 100 zł netto / h
Start date: ASAP

Obowiązki:

•aktywne wspieranie zespołów wytwórczych, szerzenie wiedzy na temat zwinności w całej organizacji oraz współpraca z top managementem
•podejście produktowe na różnych poziomach organizacji
•praca przy transformacji Agile
•rozwój w kierunku Agile Coacha
•prowadzenie warsztatów, szkoleń

Wymagania:

•3 - 5 lat doświadczenia w opisywanej roli
•doświadczenie w transformacji dużej organizacji
•doświadczenie w transformacji Agile na wszystkich poziomach organizacji
•doświadczenie w wspieraniu zespołów w organizacji
•doświadczenie w pomocy zespołom w Inspekcji oraz Adaptacji procesów
•doświadczenie w wspieraniu Product Ownera w praktykach zarządzania Product Backlogiem
•znajomość metodyki Agile
•znajomość tematyki procesu grupowego i wspieranie go
•doświadczenie jako członek zespołów projektowych w obszarze bankowości internetowej i mobilnej.

Oferujemy:
•benefity pozapłacowe: m.in. Medicover, Multisport
•współpracę w oparciu o kontrakt B2B
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Hays Poland