Silvermedia S.A.

Tworzymy produkty dla branży medycznej. Szukamy Scrum Mastera dla zespołów tworzących aplikacje w modelu SaaS, z których korzysta już kilka tysięcy użytkowników w Polsce!

Chcesz mieć wpływ na to, co robisz? Chcesz brać udział w tworzeniu produktu, z którego korzystają ludzie, których znasz? Jesteś osobą pomysłową, konkretną, umiejącą zmotywować zespół i zachęcić do zaangażowania w nową inicjatywę?

Znajdź nas na: www, Instagram, YouTube

SCRUM MASTER

Miejsce pracy: Kraków

TWOJE GŁÓWNE ZADANIA:

  • zarządzanie procesem Scrumowym w zespołach produktowych,
  • wsparcie Product Ownera w efektywnym zarządzaniu backlogiem i efektywnej komunikacji z Klientem,
  • wspieranie i motywowanie zespołów w terminowej realizacji inkrementów i osiąganiu celów biznesowych,
  • proponowanie i wdrażanie nowych pomysłów, dobrych praktyk, zarządzanie zmianą,
  • usprawnianie komunikacji, pobudzanie dyskusji, budowanie poczucia współodpowiedzialności biznesowej.

Twoja rola będzie obejmować również:

  • we współpracy z Chief Technology Officer i bezpośrednim przełożonym – zarządzanie kompetencjami zespołów i ich rozwijanie,
  • budowanie transparentnego środowiska pracy i kultury feedbacku prowadzone z naciskiem na rozwiązywanie problemów,
  • organizacja wdrożenia stanowiskowego pracowników produkcji,
  • odpowiedzialność za budżet podległego obszaru – przy czym w zakresie wynagrodzeń po uzgodnieniu z bezpośrednim przełożonym (decyzyjność będzie leżeć po stronie bezpośredniego przełożonego).

JAKIEJ OSOBY SZUKAMY?

  • posiadającej doświadczenie na stanowisku Scrum Mastera, zarządzającej w praktyce procesem scrumowym,
  • znającej w praktyce różnorodne techniki i wzory postępowań dot. elementów Scruma (m. in. różnorodne formaty retrospektywy, różne podejścia do zarządzania naprawą błędów itp.),
  • umiejącej pracować z JIRA, znającej proces produkcji oprogramowania,
  • pomysłowej, wychodzącej z inicjatywą,
  • posiadającej bardzo dobre umiejętności komunikacyjne,
  • umiejącej przeanalizować sytuację, zaproponować rozwiązania i przekonać do niego inne osoby bez oceniania innych, pozostając jednocześnie otwartą na inne propozycje rozwiązań,
  • systematycznej, dbającej o szczegóły.

Mile widziane jest:

  • znajomość podstaw technologii używanych przez zespół.

CO W ZAMIAN?

  • wpływ na rozwój produktu, z którego korzysta kilka tysięcy osób,
  • możliwość wprowadzenia pomysłów, usprawnień,
  • praca z bardzo fajnymi, otwartymi ludźmi,
  • elastyczne godziny pracy oraz możliwość pracy zdalnej,
  • opiekę medyczną (LuxMed) oraz karnet Benefit Multisport,
  • naukę języka angielskiego w biurze z native speaker’em,
  • regularną ewaluację jako element Twojego rozwoju,
  • możliwość udziału w szkoleniach, konferencjach, meetup’ach,
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o B2B lub umowę o pracę
Zobacz nas na Instagramie lub na YouTube

PRZENOSIMY LUDZI I ORGANIZACJE W ŚWIAT NOWOCZESNYCH TECHNOLOGII
Jesteśmy grupą pasjonatów specjalizujących się w innowacyjnych rozwiązaniach telemedycznych, rozbudowanych systemach ERP, analizach procesów biznesowych oraz Digital Marketingu. Tworzymy zarówno własne nowoczesne produkty, które z sukcesem wprowadzamy na rynek, jak i realizujemy dedykowane projekty dla największych polskich firm.

Do realizacji naszych pasji wykorzystujemy najnowsze technologie, ciągle się uczymy i nie boimy się popełniać błędów, bo tylko w ten sposób jesteśmy w stanie być o krok przed innymi. To wszystko jest możliwe dzięki wartościom, jakie wyznajemy:

KOMPETENCJE technologiczne i biznesowe na najwyższym poziomie
Stawiamy na doświadczonych specjalistów oraz ludzi z potencjałem do bycia najlepszym.

WSPÓŁPRACA zespołowa
Dzielimy się wiedzą i pracujemy zespołowo w atmosferze szacunku, co według nas jest kluczem do wspólnego sukcesu.

INNOWACYJNOŚĆ wdrażanych rozwiązań
Nasze produkty wprowadzają Klientów w świat cyfrowy i pozwalają na efektywne wykorzystywanie nowoczesnych technologii w biznesie i życiu codziennym.

ZWINNOŚĆ w prowadzonych projektach
Projektowo pracujemy zgodnie z metodologią Scrum. Również na poziomie całej organizacji dążymy do zwinnego zarządzania.

KREATYWNOŚĆ i samodzielność pracowników
Naszym pracownikom dajemy przestrzeń do samodzielnego i kreatywnego realizowania innowacyjnych produktów i procesów.
Zobacz nas na Instagramie!

Uprzejmie informujemy, że na spotkania rekrutacyjne zapraszamy tylko wybrane osoby.