Scrum Master

HRK S.A.

Kraków, małopolskie

HRK S.A.
- Rekrutacja prowadzona online -
Scrum MasterMiejsce pracy: Kraków

Twoje Zadania

Będziesz odpowiedzialny za zarządzanie i wdrażanie metodologii w projektach w ramach zespołów IT Technical Operations and Infrastructure (TechOps) pracujących w metodologii Agile.

PROJEKT w pigułce:  usługi handlu on-line

Czego oczekujemy?

  • Min. 4 - letniego doświadczenia na stanowisku Scrum Mastera w obszarze IT
  • Certyfikatu Scrum Master, Professional Scrum Master
  • Rozbudowanego doświadczenia Agile (Scrum, Kanban, Lean, XP)
  • Znajomości narzędzi wspierających pracę projektową (np. Jira)
  • Doświadczenia w zakresie wprowadzenia metodyki do organizacji i pracy z rozproszonymi zespołami
  • Bardzo dobrej znajomości języka angielskiego - świetnie jeśli na co dzień pracujesz w środowisku międzynarodowym
  • Zaangażowania i współpracy zespołowej - to warunek konieczny

Co proponujemy?

  • Pracę wśród doświadczonych specjalistów IT
  • Interesujący i perspektywiczny projekt
  • Praca zdalna 1-2 w tygodniu
  • Rynkowe stawki: B2B/umowa o pracę
  • Pakiet benefitów – prywatna opieka medyczna, karta Multisport, prywatne ubezpieczenie na życie, lunch vouchers,  premia roczna.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.