Power Media

Scrum Master

Od: Power Media
Miejsce pracy: Kraków

Dla naszego Klienta – bardzo znanej, międzynarodowej, prestiżowej korporacji poszukujemy Specjalisty na stanowisko Scrum Master.

Nadrzędnym obowiązkiem będzie prowadzenie maksymalnie dwóch zespołów scrumowych celem efektywnego zrealizowania założonych planów. Zespoły wykorzystują metodyki zwinne (Agile/Scrum), by jak najlepiej realizować pełen proces dostarczania produktu.

Zadania na stanowisku:

  • Praca nad kreowaniem nowego produktu
  • Wdrażanie, a także prowadzenie ciągłej poprawy praktyk Agile
  • Koordynowanie pracy zespołów w ramach w ramach Scaled Agile Framework
  • Praca nad ciągłą poprawą produktywności i samodzielności zespołów
  • Odpowiedzialność za sprawny przebieg procesów metodyki Scrum

Wymagania:

  • Minimum 2-letnie doświadczenie w roli Scrum Mastera
  • Wykształcenie wyższe o profilu informatycznym lub zbliżonym
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Pasja i zaangażowanie w odniesieniu do metodyk zwinnych - szczególnie Agile
    i Scrum

Mile widziane:

  • Poprzednio zajmowane stanowiska związane bezpośrednio z wytwarzaniem oprogramowania (development, testy)
  • Doświadczenie menederskie w ramach zarządzania zespołami

Oferujemy między innymi:​

  • Długofalową, bezpośrednią współpracę (nie outsorcing) w oparciu o Umowę o Pracę
  • Komfortowe warunki pracy (nielimitowany dostęp do napojów, świeże owoce, miejsca do gry w piłakrzyki, biura wysokiej klasy, miejsce parkingowe)
  • Prywatna opieka medyczna dla pracowników i ich rodzin
  • Ubezpieczenie na życie
  • Dofinansowanie do karty Multisport
  • Szeroka oferta zniżkowa w placówkach kulturalnych i punktach usługowych
  • Dostęp do centrum odnowy biologicznej
  • Imprezy integracyjne, także wyjazdowe, między innymi: paintball, park linowy, wycieczki górskie, SPA
  • Roczny system podwyżek i bonusów motywacyjnych
  • Możliwość dofinansowania edukacji, kursy języków obcych
  • Szkolenia i szerokie możliwości rozwoju
  • Dofinansowanie do sekcji sportowych (narciarska, wakeboarding itp.)
  • Dodatkowe udogodnienia dla członków rodzin: półkolonie dla dzieci, pikniki rodzinne i inne
  • Bogate zaplecze socjalne: kuchnie z ekspresami do kawy i telewizorami, rest room’y, stołówki i lunch bar na miejscu
  • Brak dress code
  • Dla osób spoza województwa małopolskiego - pakiet relokacyjny

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV w języku angielskim.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Power Media