Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 13/12/2017.

Scrum Master / Agile Coach

Wrocław, dolnośląskie

Power Media

Opis stanowiska pracy

Do skomplikowanego, dużego projektu, polegającego na pełnej transformacji Agile'owej firmy (z branży bankowej), poszukujemy pewnego swej praktycznej wiedzy specjalisty, od którego będziemy mogli się uczyć i na którym będziemy mogli polegać.

Na co możesz liczyć?

Samodzielne, odpowiedzialne stanowisko, gdzie rytm pracy zespołu wyznaczać będą Twoje działania.
Transfer wiedzy (współpraca w 3-osobowym zespole koordynującym działania teamu: Ty, Architekt rozwiązań oraz Specjalista ds. Jakości).
Realny wpływ na pracę nie tylko zespołu ale i całej firmy.
Współpracę na zasadach własnej działalności lub umowy o pracę.
Atrakcyjne warunki finansowe.
Możliwość skorzystania z benefitów dodatkowych (tj. Multisport czy prywatna opieka medyczna).
Pracę w dynamicznym zespole, w sercu Wrocławia.
Brak monotonii i nudy :).

Wymagania

W praktycznym Scrum'ie nie masz sobie równych?
Posiadasz rozległe praktyczne doświadczenie jako Scrum Master / Agile coach?
Wszelkie zagadnienia metodyczne Scrum są Ci znane nie tylko z teorii, ale i z praktycznego użycia?
Przeprowadzałeś transformacje Agile'owe? A może czujesz, że jesteś gotów to zrobić?
Potrafisz wyzwalać kreatywność u innych?
Wiesz co to Skalowanie Scrum, Sprinty, Backlogi i możesz pochwalić się praktycznym doświadczeniem w tym kierunku?
Jesteś gotowy na pracę pełną wyzwań?
Wiesz, w jaki sposób zdobywać i przekazywać istotne informacje?
Chciałbyś, razem z nami dążyć do automatyzacji procesu wytwórczego już od początku pracy nad projektem i doprowadzić do całkowitej implementacji dobrych praktyk w firmie?
Potrafisz podejmować trafne decyzje (niekiedy nawet pod presją czasu)?

Jesteśmy wrocławską firmą zajmująca się tworzeniem oprogramowania oraz specjalizującą... się w rekrutacji i outsourcingu kadrowym dla sektora IT. Prowadzimy projekty rekrutacyjne przede wszystkim dla firm z branży informatycznej, telekomunikacyjnej, elektronicznej oraz finansowej. Oferujemy profesjonalne doradztwo w zakresie doboru odpowiedniego stanowiska a także wyboru ścieżki rozwoju zawodowego w branżach: IT, telekomunikacji i pokrewnych. Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 1264.   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
09/12/2017
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca IT - Project Management