SAS Implementation Specialist

Hays Poland

Katowice, śląskie

Hays Poland

Katowice
Katowice
NR REF.: 1109879

Dla naszego Klienta, banku o międzynarodowym zasięgu poszukujęmy osoby na stanowisko: SAS Implementation Specialist, który będzie odpowiedzialny za nowy produkt Klienta.

Branża: bankowość.
Długośc projektu - współpraca długofalowa w oparciu o kontrakt B2B
Widełki finansowe - 60 - 110 pln/h b2b+vat w zależności od doświadczenia

Projekt-platforma analityczna do zarzadzania komunikacją marketingową. Projekt międzynarodowy, analiza, development, implementacja oraz administracja produktem.

Wymagania:
SQL, Oracle, + doświadczenie w implementacji produktów u Klienta,

Must have:
• Doświadczenie w pracy z projektami dot. dużej ilości danych
• Znajomość SQL, Oracle
• UML

Nice to have:
• Doświadczenie z pracą/instalacją/konfiguracją/administracją środowiskiem SAS
• Doświadczenie z Java/Python/PowerShell/GIT/Jenkins
• CI/CD

Szukamy osób otwartych, które chcą się rozwijać wszechstronnie i nie ograniczają się tylko do własnego "konika".

Zadania
• Projektowanie, rozwój i utrzymanie aplikacjii wspierających procesy w obszarze Customer Intelligence
• Projektowanie i programowanie procesów ETL
• Praca z dużymi wolumenami danych o różnorodnej strukturze i formatach
• Integracja rozwiązań z innymi wewnętrznymi systemami Banku
• Rozwój i administracja środowiskiem platformy SAS

Angielski - B2/C1.

Praca w Agile, w trybie 3 miesięcznym.

Proces rekrutacyjny – 2 spotkania - PM/PO + spotkanie z Zespołem.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Hays Poland