Trenkwalder
Aktualnie dla naszego klienta poszukujemy osób na stanowisko:

SAP Specialist

Miejsce pracy: Gorzów Wielkopolski
Obowiązki:
  • wprowadzenie danych personalnych do systemu kadrowego - programu SAP,
  • sporządzanie umów o pracę i aneksów w systemie wg określonego wzoru,
  • weryfikacja poprawności wprowadzonych danych personalnych (w oparciu o dokumentację papierową) oraz poprawności druków i wniosków dotyczących absencji (L4, wnioski urlopowe, urlop, opieka),
  • wykonywanie dodatkowych zadań administracyjnych zgodnie z potrzebami działu kadr.

Wymagania:
  • wykształcenie wyższe, mile widziane z zakresu administracji,
  • praktyczna znajomość programów kadrowo-płacowych, w szczególności programu SAP,
  • min. rok doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku przy wprowadzaniu i weryfikacji danych personalnych,
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego będzie atutem,
  • znajomość aktualnych przepisów z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych,
  • bardzo dobra znajomość pakietu Office, umiejętność pracy w zespole oraz dobra organizacja pracy własnej.

Oferujemy:
  • możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego w dużej firmie i kapitale zagranicznym,
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełen etat na czas trwania projektu kadrowego (przewidywane zatrudnienie na okres 2-3 miesięcy),
  • bonusy socjalne,
  • miłą atmosferę pracy w dynamicznym zespole.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy