SAP Self & Authorization Consultant

Adecco Poland Sp. z o.o.

Pabianice, łódzkie

Adecco Poland Sp. z o.o. Adecco Poland Sp. z o.o.
Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy:

Miejsce pracy: Pabianice

Oczekiwane umiejętności i kwalifikacje:

  • Wykształcenie wyższe
  • Certyfikat SAP - mile widziany
  • Minimum 5 lat doświadczenia w projektowaniu i implementowaniu koncepcji autoryzacyjnych i konfiguracji ról SAP S&A w różnych modułach SAP
  • Doświadczenie w zastosowaniu SOX, Data Security, Internal Control
  • Doświadczenie z RSA - mile widziane;
  • Doświadczenie w pracy w globalnych projektach SAP IT - warunek konieczny
  • Biegła znajomość języka angielskiego
  • Zdolność i chęć do pracy w różnych strefach czasowych;
  • Gotowość do podróżowania w ograniczonym zakresie.

Obowiązki:

  • Automatyzacja procesu związanego z utrzymaniem danych w systemach międzynarodowej firmy
  • Projektowanie i wdrażanie rozwiązań na SharePointcie w ścisłej współpracy z innymi członkami zespołu, analitykami danych oraz architektem danych (listy, biblioteki, przepływy, zarządzanie poziomem i zabezpieczeniem dostępów)
  • Udział w działaniach zmierzających do standaryzacji i automatyzacji procesów związanych z zarządzaniem danymi
  • Automatyzacja procesu zarządzania danymi poprzez umiejętne użycie narzędzi tj: SharePoint, Excel, Access, Visual Basic
  • Tworzenie i ciągła aktualizacja dokumentacji związanej z wdrożonymi/zmienionymi rozwiązaniami
  • Wprowadzanie danych do systemu (ręcznie oraz poprzez użycie narzędzi służących do masowego ładowania danych)
  • Prowadzenie planu automatyzacji działań
  • Koordynacja działań i zadań w małych zespołach.

Pracodawca oferuje:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Kontakt z najnowocześniejszymi technologiami i narzędziami pracy
  • Szerokie możliwości szkoleń i rozwoju zawodowego
  • Możliwość zgłaszania i realizacji własnych pomysłów i usprawnień
  • Udział w pracy zespołów projektowych
  • Dofinansowanie do posiłków
  • Kartę Benefit System do wykorzystania w wielu ośrodkach sportowo-rekreacyjnych w Polsce
  • Szeroki zakres świadczeń z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych (np. pożyczki dla pracowników na preferencyjnych warunkach, dodatkowe świadczenia z okazji Świąt, imprezy i paczki świąteczne dla dzieci pracowników)

Numer referencyjny: 19/10/2018/ARC/AZ
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.