Arvato Polska Sp. z o.o.

SAP Key User

Miejsce pracy: Żerniki k. Poznań (pow. Poznański; gm. Kórnik)

Jeśli posiadasz:

  • znajomość SAP modułów WM/MM/PP
  • umiejętności analityczne, dokładność
  • znajomość j. angielskiego B2
  • umiejętność obsługi terminali RF
  • doświadczenie w wykonywaniu podobnych zadań, m.in. zarządzanie modułem EDI

Oferujemy:

  • Umowa o pracę
  • Bezpłatny autobus
  • Karta medyczna lub sportowa
  • Wyprawka dla dzieci
  • Konkursy z nagrodami
  • Upominki okazjonalne

Zadania:

  • Utrzymanie, rozbudowa i udoskonalenie systemów SAP
  • Testowanie wdrażanych rozwiązań
  • Nadzór nad poprawnością danych w systemie zgodnych z dokumentacją klienta
  • Diagnoza i rozwiązywanie komplikacji, które pojawiają się w czasie pracy
  • Optymalizacja pracy systemu umożliwiająca ciągłą poprawę wskaźników KPI
Nie czekaj! Aplikuj już dziś!
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.