SAP Key User FI/CO

Moltton

Katowice, śląskie

Moltton

MOLTTON POLAND jest innowacyjną firmą doradztwa personalnego, specjalizującą się w rekrutacji specjalistów oraz menedżerów średniego i wyższego szczebla dla branży przemysłowej. Do każdego z prowadzonych projektów podchodzimy w sposób indywidualny, opierając się zarówno na wieloletnim doświadczeniu naszych Konsultantów, jak i rzeczywistych potrzebach i oczekiwaniach Klienta oraz Kandydatów. Działamy w oparciu o certyfikat agencji zatrudnienia nr 7145

Od: Moltton
Miejsce pracy: Katowice

Zakres obowiązków:

  • Wdrażanie, rozwój i testowanie nowych funkcjonalności systemu SAP w zakresie modułów CO/FI,
  • Stały kontakt z działem IT za granicą,
  • Usprawnianie systemu SAP, polegające na projektowaniu i dostosowywaniu jego funkcjonalności do wymagań biznesowych,
  • Weryfikowanie potrzeb wewnętrznych użytkowników systemu,
  • Wsparcie użytkowników SAP w zakresie modułów FI/CO,
  • Tworzenie niezbędnej dokumentacji.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe z zakresu controllingu, finansów lub IT,
  • Co najmniej 3 lata doświadczenia w dziale finansów lub controllingu,
  • Doświadczenie we wdrażaniu systemu SAP oraz wprowadzanie zmian dla działów finansowych i controllingu,
  • Doświadczenie w pracy w międzynarodowym zespole,
  • Mile widziana znajomość S/4 HANA w obszarze finansów,
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego

Nasz klient oferuje:

  • Bardzo atrakcyjne i konkurencyjne warunki zatrudnienia,
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w międzynarodowej firmie posiadającej ugruntowaną pozycję na rynku,
  • Stabilne zatrudnienie oraz możliwość rozwoju zawodowego,
  • Pakiet dodatkowych benefitów.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Moltton

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy