Hays Poland

SAP FI / CO

Poznań
SAP FI / CO
Poznań
NR REF.: 1092388

Hays IT Contracting to nowoczesna forma współpracy dla specjalistów z branży informatycznej, na zasadach B2B, dla wiodących na rynku Klientów prowadzących innowacyjne projekty. Wyróżnia nas wiedza o rynku oraz angażowanie najlepszych w danej dziedzinie ekspertów.Dla naszego Klienta – międzynarodowego dostawcy pakietu rozwiązań w środowisku SAP oraz usług outsourcingowych w IT - poszukujemy kandydatów na stanowisko:

SAP FI/CO

Lokalizacja: Poznań
Stosunek pracy: Współpraca B2B

Zadania:
  • prowadzenie prac wdrożeniowych w modułach SAP FI / CO;
  • przygotowywanie nowych rozwiązań biznesowych w obszarze FI/CO;
  • przygotowywanie dokumentacji technicznej.
Wymagania:
  • wykształcenie wyższe (preferowane wykształcenie informatyczne lub ekonomiczne);
  • minimum 2-3 lata doświadczenia w obszarze SAP (w roli key-usera lub konsultanta);
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego;
  • komunikatywność i umiejętność przekazywania wiedzy i doświadczeń innym członkom zespołu.
Oferujemy:
  • wysokie wynagrodzenie;
  • możliwość pracy z utalentowanymi ludźmi w przyjemnym otoczeniu;
  • współpracę w międzynarodowym środowisku;
  • wyjazdy służbowe;
  • rozwój umiejętności i wiedzy specjalistycznej;
  • benefity: pakiet medyczny i sportowy.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Hays Poland