SAP Ekspert w procesach OtC

Cyclad Sp. z o.o.

Katowice, śląskie

Od: Cyclad Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Katowice

Rodzaj pracy: Pełny etat

Rodzaj umowy: Na czas nieokreślony

Ilość wakatów: 1

Minimalne doświadczenie: Od 3 do 5 lat

Wykształcenie: Wyższe licencjackie

Branża: Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa, Praca Obsługa klienta

Zadania:

  • Bieżąca współpraca z jednostkami biznesowymi nad usprawnieniami procesów OtC
  • Zdefiniowanie wymagań biznesowych dla procesów gotówkowych i usprawnień w systemie SAP
  • Konfigurowanie nowego procesu i jego ulepszanie w systemie SAP
  • Uczestnictwo w testach akceptacyjnych dla procesów OtC
  • Przeprowadzanie audytów środowiska SAP pod kątem zgodności z procesem standardowym
  • Identyfikacja zagrożeń, problemów, decyzji i eskalacji

Wymagania:

  • Biegła znajomość języka niemieckiego w mowie i piśmie oraz komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • Bardzo dobra znajomość i doświadczenie z systemem SAP
  • Doświadczenie w pracy z procesami OtC
  • Doskonałe umiejętności organizacyjne i chęć pracy zespołowej
  • Praktyczna znajomość Microsoft Office

Oferujemy:

  • Możliwość aktywnego udziału w rozwoju nowo powstałego zespołu
  • Dogodną lokalizację biura, w pobliżu Głównego Dworca PKP w Katowicach
  • Comiesięczny dodatek językowy do wynagrodzenia
  • Kartę MultiSport
  • Atrakcyjny pakiet opieki medycznej
  • Bezpłatny dostęp do porad specjalistów (np. prawnik)
  • Pakiet relokacyjny

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.