SAP Developer - ABAP-er

Żabka Polska Sp. z o.o.

Poznań, wielkopolskie

To my, Żabka Polska! Tworzymy sieć sklepów, które codziennie ułatwiają życie milionom Polaków. To ogromne przedsięwzięcie, szczególnie, że mamy apetyt na dalszy rozwój i innowacyjne rozwiązania. U nas weźmiesz udział w nowatorskich projektach, rozwiniesz swoje umiejętności i zdobędziesz doświadczenie w firmie, która z rozmachem wkracza w epokę digitalu!

Miejsce pracy: Poznań

Twoje obowiązki:

  • opracowywanie i implementacja rozwiązań wspierających wymagania biznesowe w firmie
  • współpraca z użytkownikami końcowymi w celu analizy wymagań dla nowych i istniejących procesów biznesowych
  • aktywny udział w rozwijaniu i testowaniu funkcjonalności systemów, spełniających udokumentowane zlecenia i projekty
  • tworzenie specyfikacji technicznych i ich wdrażanie
  • utrzymanie biegłości w zakresie technologii i narzędzi w celu zwiększenia produktywności i jakości wspieranych systemów
  • współpraca z właścicielem produktu, kierownictwem technicznym i zespołem w celu oszacowania wymagań czasowych dotyczących większych prac
  • zapewnienie wsparcia w rozwiązywaniu incydentów i serwisów usług

Oczekujemy od Ciebie:

  • doświadczenia z SAP S/4 HANA, ewentualnie SAP ECC 6.0
  • ponad 2-letniego doświadczenia w rozwoju ABAP z gruntowną znajomością pojęć zorientowanych w tym języku programowania
  • znajomości ABAP w jednym lub kilku z następujących modułów: FI, AM, CO, SD, MM, WM, TR, PS/PM
  • doświadczenia między innymi w tworzeniu raportów i transakcji, modułów RFC, Proxy, ABAP Query, BAPI, BADI, LSMW, User Exits, ALV Reports, AdobeForms, SmartForms, workflows (WF) itd.
  • ABAP OData
  • doświadczenia z OSS / SAP Notes & Upgrades (SPAU / SPDD)
  • umiejętności doskonałej organizacji własnego czasu pracy
  • chęci zdobywania wiedzy na temat procesów biznesowych w celu ich skutecznego wspierania
  • rozwiązań w procesach FMCG jak: SAP Forecasting & Replenishment (FRE), SAP Extended Warehouse Management (EWM) - mile widziane
  • SAP Customer Activity Repository (CAR) - mile widziane
  • technologii SAP Fiori / SAP Screen Personas 3.0 - mile widziane
  • ABAP CDS View - mile widziane

Oferujemy:

  • perspektywy dalszego rozwoju zawodowego w firmie o ugruntowanej pozycji w branży FMCG
  • zatrudnienie w oparciu o umowę B2B
  • nowoczesne warunki i niezbędne narzędzia pracy
  • lokalizacja biura w centrum Poznania
  • wybrane przez Ciebie atrakcyjne benefity pozapłacowe (pakiet sportowy, pakiet medyczny i ubezpieczenie grupowe)
  • przyjazną atmosferę
  • pracę w gronie profesjonalistów
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk "Aplikuj".