SAP Applications Specialist

HRK S.A.

Poznań, wielkopolskie

HRK S.A.
- Rekrutacja prowadzona online -

Dla jednego z naszych Klientów, międzynarodowego koncernu mediowego, poszukujemy specjalisty na stanowisko:

SAP Applications SpecialistMiejsce pracy: Poznań

Zadania:

  • Administracja aplikacjami (SAP Procurement (MM, SRM) i/lub SAP Travel & Expenses; SAP Fiori)
  • Konfiguracja i dostosowanie systemu do indywidualnych potrzeb
  • Analiza potrzeb i wymagań biznesowych
  • Implementacja i wdrażanie nowych funkcji
  • Zarządzanie procesami opartymi na workflow
  • Przygotowywanie dokumentacji i raportowanie
  • Udział w międzynarodowych projektach IT
  • Implementacja nowych rozwiązań i technologii
  • Zapewnianie wysokiej jakości usług

Wymagania:

  • Doświadczenie w obsłudze i/lub utrzymaniu aplikacji SAP (wsparcie drugiej lub trzeciej linii): MM, SRM i/lub T&E
  • Praktyczna wiedza na temat wzorców integracji
  • Silne umiejętności analityczne i rozwiązywania problemów
  • Dobrze rozwinięte umiejętności komunikacyjne i chęć do pracy w zespole

Dodatkowym atutem będzie:

  • Doświadczenie w systemie SAP Fiori
  • Doświadczenie w systemie SAP FI/CO
  • Doświadczenie jako analityk biznesowy w obszarze Procurement
  • Znajomość ITIL i/lub Prince2

Oferujemy:

  • Praca w kompetentnym, dobrze zorganizowanym i otwartym zespole
  • Możliwość rozwoju osobistego i kariery (m.in. budzet na szkolenia zewnętrzne)
  • Bogaty pakiet świadczeń pozapłacowych (system kafeteryjny MyBenefit)
  • Dostęp do najnowszych technologii
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.