SAP ABAP (Fiori) Developer

Devire

Warsaw, mazowieckie

Devire
Devire to międzynarodowa firma specjalizująca się w usługach rekrutacji, outsourcingu i employer brandingu.
Od ponad 30 lat reprezentujemy wiodących pracodawców na rynku europejskim, prowadząc kompleksowe projekty poszukiwań menedżerów i wyspecjalizowanej kadry, wdrażając najnowsze rozwiązania z obszaru usług IT oraz wspierając w budowaniu wizerunku pracodawcy z wyboru.

Nasze biura zlokalizowane są w Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu, Katowicach oraz Monachium, Frankfurcie, Pradze i Hradec Kralove.

Lokalizacja: Warsaw

Dla jednego z naszych klientów, międzynarodowego dostawcy rozwiązań z zakresu technologii informacyjnych i komunikacyjnych (ICT) dla klientów biznesowych i korporacyjnych, szukamy…

Konsultanta SAP ABAP (Fiori) Developer

… który dołączy do Departamentu Rozwiązań IT i ERP dla całej Grupy.

Oferta:

  • Praca dla brandu obecnego w ponad 50 krajach (Europa i USA), zatrudniającego ponad 200 000 pracowników na całym świecie.
  • Dołaczenie do zespołu Specjalistów SAP (ok 150 osób) pracujących między innymi na projektem ujednolicenia systemu dla całej grupy głównie w obszarach SAP MM, SD, WM, FI, GRC, HR, RE/FX.
  • Wymagająca praca w dynamicznym i międzynarodowym środowisku, wśród ekspertów w swoim obszarze.
  • Możliwość udziału w strategicznych projektach SAP.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie i zatrudnienie w oparciu Umowy o pracę.
  • Bogaty pakiet benefitów dodatkowych: opieka medyczna, ubezpieczenie społeczne, karta sportowa, szkolenia itd.
  • Praca stacjonarna w Warszawie, wyjazdy służbowe na terenie Europy do max 20% czasu pracy.

Zakres obowiązków:

  • Udział w roll-outach, projektach rozwojowych i wsparciu (2 linia).
  • Opracowywanie, konserwacja, dokumentacja, (jednostkowe) testowanie i wdrażanie programów oraz wymagania zmian w SAP.
  • Analizowanie rozwoju dotychczasowych systemów SAP i proponowanie możliwości ponownego wykorzystania.
  • Definiowanie architektury aplikacji i struktur danych jako podstawy do rozwoju / dostosowywania aplikacji.
  • Regularne przeglądy jakości kodu źródłowego i wykonywanie działań mających na celu jego poprawę.
  • Tworzenie kultury DevOps Continuous Improvement.

Oczekiwania:

  • Przynajmniej 2-3 lata praktycznego doświadczenia w rozwoju SAP ABAP.
  • Podejście zorientowane na użytkownika ze zrozumieniem wymagań funkcjonalnych i niefunkcjonalnych.
  • Zrozumienie kompletnych procesów (poza bezpośrednim obszarem ekspertyzy) i zależności wielowarstwowych.
  • Dobry gracz zespołowy ze sprawdzonymi umiejętnościami współpracy w niehierarchicznych, międzynarodowych i międzyfunkcyjnych zespołach.
  • Zaawansowany angielski w mowie i piśmie.
  • Doświadczenie w SAP UI5 / Fiori byłoby zaletą.
Devire Devire Devire Devire