SAP ABAP Developer

Devire

Warszawa, mazowieckie

Devire
Devire to międzynarodowa firma specjalizująca się w usługach rekrutacji, outsourcingu i employer brandingu.
Od ponad 30 lat reprezentujemy wiodących pracodawców na rynku europejskim, prowadząc kompleksowe projekty poszukiwań menedżerów i wyspecjalizowanej kadry, wdrażając najnowsze rozwiązania z obszaru usług IT oraz wspierając w budowaniu wizerunku pracodawcy z wyboru.

Nasze biura zlokalizowane są w Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu, Katowicach oraz Monachium, Frankfurcie, Pradze i Hradec Kralove.

Lokalizacja: Warszawa

Naszym klientem jest Międzynarodowy Shared Service, który świadczy globalne usługi biznesowe dla innych spółek z grupy na świecie i w kraju. Setki pracowników świadczą usługi w takich obszarach jak IT, Finanse, Analiza danych, Administracja, Zarządzanie czy Wsparcie biznesu.

Poszukujemy osoby, która dołączy do istniejącego już zespołu na stanowisku:

ABAP Developer

Zakres obowiązków:

  • Udział we wdrożeniu SAP ERP m.in. w modułach FI/CO i obszarze MDG
  • Dostarczanie ABAP
  • programowanie w języku ABAP, testy, debugging
  • tworzenie dokumentacji funkcjonalnej oraz technicznej
  • ścisła współpraca z zespołem konsultantów, programistów, zespołem wsparcia SAP oraz użytkownikami

Wymagania:

  • Co najmniej 3 lata doświadczenia w ABAP
  • Znajomość metodologii SAP ASAP
  • Doświadczenie w pisaniu raportów na ALV i ABAP
  • Znajomość RFC / BADI / BAPI
  • Doświadczenie z user exits / enhacements
  • Doświadczenia w BDC i LSMW
  • Znajomość obszarów Workflow, WebDynpro, Flor Plan Manager, ABAP OO,
  • Znajomość rozwoju S/ 4HANA i Web Sevices to plus
  • Znajomość języka angielskiego

Nasz Klient oferuje:

  • Umowę o pracę
  • Pakiet świadczeń (prywatna opieka medyczna, karta sportowa, ubezpieczenie, okazjonalne prezenty)
  • Darmowe lekcje angielskiego biznesowego i prawdziwe możliwości codziennego korzystania z tego języka
  • Rozwój w wybranym kierunku dzięki ścieżkom kariery, szkoleniom, projektom międzyfunkcjonalnym, promocjom i awansom między działami
  • Kompleksowe programy wdrożeniowe specjalnie dostosowane do działu i stanowiska
  • Przyjazną atmosfera pracy i równowaga między życiem zawodowym a prywatnym
  • Niepowtarzalną kulturę organizacyjną (działania charytatywne, konkursy, spotkania i imprezy integracyjne, sekcje sportowe)
  • Nowoczesne biuro z ergonomicznymi stanowiskami pracy, dniami owocowymi i szeroką gamą napojów
  • Pakiet powitalny
Devire Devire Devire Devire