Samodzielny specjalista SEM (Google Ads, Facebook Ads)

interprima sp. z o.o. sp. komandytowa

Wrocław, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

Szukamy samodzielnej osoby do pracy w zespole prowadzącym internetowe kampanie reklamowe. Twoim zadaniem będzie planowanie, uruchamianie, prowadzenie oraz optymalizacja kampanii reklamowych w wyszukiwarce Google, sieci reklamowej Google, na Facebooku, w Linkedin, na Twitterze oraz innych mediach internetowych.

Nie oczekujemy wielkiego doświadczenia, ale zakładamy, że już pracowałeś z systemem Google Ads lub podobnymi prowadząc kampanie reklamowe w Internecie. Ważna jest także chęć nauki i zdobywania nowych umiejętności. Kierownik zespołu SEM weźmie Cię pod swoje skrzydła i sprawdzi, co wiesz, a co jesteś w stanie szybko nadrobić.

Wymagania

Niezbędne:

  • samodzielność i zaangażowanie,
  • chęć zdobywania nowej wiedzy potwierdzona jej aktywnym poszukiwaniem,
  • doświadczenie w kampaniach reklamowych w Internecie potwierdzone przykładami.

Bardzo mile widziane:

  • certyfikaty Google w zakresie Google Ads i/lub Google Analytics,
  • umiejętności analityczne oraz doświadczenie w pracy z Google Analytics,
  • doświadczenie w prowadzeniu stron na Facebooku i/lub innych mediach społecznościowych,
  • znajomość języka angielskiego na co najmniej średnim poziomie.

Cenne:

  • podstawowa (lub lepsza) znajomość HTML/CSS,
  • chociażby podstawowe umiejętności programistyczne w dowolnym języku,
  • umiejętność ładnego pisania w języku polskim,
  • ciekawe hobby.

Nie ukrywaj swoich atutów! Przygotuj i podeślij ciekawe i interesujące CV (pamiętaj, że chcesz pracować w branży reklamowej!). Dawno też nie dostaliśmy żadnego listu motywacyjnego, a bardzo byśmy chcieli wiedzieć, kim jesteś i dlaczego chcesz z nami pracować.

Prezentacja firmy

interprima to nieduża wyspecjalizowana agencja reklamy internetow... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
23/05/2021
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca IT - Bazy danych, Praca Marketing / PR / Social Media, Praca Reklama / Komunikacja, Praca IT - Programowanie / Analizy, Praca Internet / e-commerce