Samodzielny specjalista ds. promocji w wydawnictwie

WYDAWNICTWO SQN Sp. z o.o Sp.k.

30-413 Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Jeśli posiadasz doświadczenie w samodzielnym prowadzeniu projektów promocyjnych, czytasz książki, lubisz powieści, ale nie straszna Ci promocja biografii lub literatury dla młodzieży, napisz do nas. Poszukujemy ambitnych osób, które nie boją się wyzwań.
Zakres obowiązków:
- Samodzielne prowadzenie projektów promocyjnych książek (powieści, lit. młodzieżowa, lit. faktu)
- Planowanie i zarządzanie budżetem marketingowym
- Opracowanie i wdrażanie planu promocji książek z wykorzystaniem prasy, internetu, social media
- Kontakty z prasą i budowanie wizerunku wydawnictwa
- Tworzenie treści do publikacji na stronach www i w mediach społecznościowych
- Organizowanie spotkań autorskich
- Udział w targach branżowych

Oferujemy:
- Stabilne zatrudnienie (umowa o pracę)
- Narzędzia do pracy
- Pełną wyzwań pracę z dużą dozą samodzielności w firmie z obszaru Kultury
- Możliwość rozwoju zawodowego

Wymagania

-Min. 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
-Umiejętność samodzielnego prowadzenia projektów
-Zdolności copywriterskie
-Udokumentowane sukcesy w budowaniu relacji z mediami
-Kreatywność, komunikatywność, zdolności prezentacyjne, dobra praca w zespole
-Zaangażowanie, cierpliwość i skupienie na osiąganiu założonych celów
-Przedsiębiorczość i inicjatywa w działaniu
-Znajomość aktualnych trendów w marketingu
-Zdolność szybkiego uczenia się i otwartość na nowe wyzwania

W przypadku zainteresowania naszą ofertą prosimy o przesłanie kompletu dokumentów (cv + list motywacyjny) z nazwą stanowiska w tytule

Na zgłoszenia czekamy do końca grudnia 2018 r.

Prezentacja firmy

Wydawnictwo to nie tylko instytucja, budynek, miejsce. Wydawnictw... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
07/12/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Marketing / PR / Social Media, Praca Tłumaczenia / Wydawnictwa / Redakcja