Samodzielny Specjalista ds. Kadr

Job Innovation Sp. z o.o.

Rzeszów, podkarpackie

Opis stanowiska pracy

- obsługa kadrowa pracowników tymczasowych oraz zleceniobiorców
- prowadzenie dokumentacji kadrowej, akt osobowych, itp.
- obsługa procesów zatrudniania, zmian warunków zatrudnienia
- pomoc w rozliczaniu wynagrodzeń
- współpraca z innymi działami firmy
- prawidłowa i terminowa realizacja procesów kadrowych
- pomoc w rekrutacji pracowników

Wymagania

- minimum 3 letnie doświadczenie w prowadzeniu kadr
- praktyczna znajomość przepisów Prawa Pracy, w tym znajomość dotycząca Pracy Tymczasowej
- samodzielność, terminowość, systematyczność
- dobra znajomość MS Office
- znajomość przepisów dotyczących zatrudnienia cudzoziemców

Prezentacja firmy

Job Innovation Sp. z o.o. to profesjonalna Agencja Zatrudnienia świadczą... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
16/03/2021
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Administracja / Sekretariat, Praca Biuro / Dokumentacja, Praca HR / Kadry / Rekrutacja