Opis stanowiska pracy

Numer oferty: StPr/22/1577

Obowiązki:

Zakres wykonywanych zadań na stanowisku:
1)prowadzenie gospodarki finansowej zgodnie z obowiązującymi instrukcjami ;
2)zbieranie na szczeblu jednostki wojskowej i przekazywanie danych niezbędnych
do sporządzania dokumentacji planistycznej w zakresie potrzeb finansowo-materiałowych;
3)przygotowanie na podstawie zebranych informacji potrzeb do projektu budżetu na następny rok;
4)prowadzenie okresowych analiz i informowanie Dowódcy Brygady o wykorzystaniu środków przydzielonych z budżetu w dziale zaopatrzenia , oraz środków pozabudżetowych będących
w dyspozycji jednostki wojskowej;
5)współpraca z komórkami logistycznymi, dowódcami pododdziałów oraz innymi zainteresowanymi osobami funkcyjnymi w zakresie spraw dotyczących gospodarki finansowej oraz zatrudnienia i wynagrodzenia pracowników RON.
6)weryfikowanie potrzeb rzeczowo-finansowych do wysokości przydzielonego limitu;
7)wnioskowanie o dokonanie zmian planów rzeczowo- finansowych;

Wymagania:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie:

  • średnie zawodowe

Pozostałe wymagania:

  • Pracownik powinien spełniać następujące wymagania kwalifikacyjne: wykształcenie minimalne: średnie (technik ekonomista, rachunkowości itp.) i 4 letni staż pracy lub wykształcenie wyższe(ekonomiczne, rachunkowość i finanse itp.) i 2 letni staż pracy; umiejętność obsługi komputera (pakietu biurowego MS Office: Word, Excel, PowerPoint, poczty elektronicznej); dokładność, skrupulatność, zaangażowanie; posiadanie obywatelstwa polskiego; niekaralność za umyślne przestępstwo ścigane z oskarżenia publicznego lub umyślne przestępstwo skarbowe; pełna zdolność do czynności prawnych oraz korzystania w pełni z praw publicznych.Dodatkowo: znajomość aktualnej problematyki ekonomiczno-finansowej związanej z realizacją zadań oraz wynikającej z powszechnie obowiązującego prawa,

Miejsce pracy: Kawaleryjska 70, 15-325 Białystok, powiat: m. Białystok, woj: podlaskie

Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny

Wymagane dokumenty: Dokumenty aplikacyjne proszę przesłać na adres1 Podlaska Brygada Obrony Terytorialnej w Białymstoku ul. Kawaleryjska 70, 15-325 Białystok do dnia 03.06.2022 r. (liczy się data stempla pocztowego),z dopiskiem SAMODZIELNY REFERENT (DS. FINANSOWYCH)Nie ma możliwości przyjmowania dokumentów drogą elektronicznąDokumenty aplikacyjne składają się z:1) listu motywacyjnego;2) CV;3) kserokopii świadectw pracy;4) kserokopii dyplomów potwierdzających wykształcenie;5) kserokopii zaświadczeń o ukończonych szkoleniach, kursach, itp.;6) oświadczenia o niekaralności za umyślne przestępstwo ścigane z oskarżenia publicznego lub umyślne przestępstwo skarbowe; o pełnej zdolność do czynności prawnych oraz korzystania w pełni z praw publicznych;7) Wymagane dokumenty aplikacyjne (CV lub list motywacyjny) powinny być opatrzone klauzulą: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji oraz zatrudnienia (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. 2018 r. poz.1000) oraz zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)8) innych dodatkowych dokumentów poświadczających posiadane kwalifikacje i umiejętności.Dodatkowe informacje można uzyskać w godzinach 07.00 12.00 pod numerem telefonu 261 398 271Oferty które wpłyną po terminie nie będą rozpatrzone. Uprzejmie informujemy, że odpowiadamy wyłącznie na wybrane oferty.KLAUZULA INFORMACYJNAAdministrator Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest 1. Podlaska Brygada Obrony Terytorialnej z siedzibą przy ul. Kawaleryjskiej 70, 15-601 Białystok. Inspektor ochrony danychMogą się państwo kontaktować z inspektorem ochrony danych osobowych pod adresem:o 1. Podlaska Brygada Obrony Terytorialnej ul. Kawaleryjska 70 15-365 Białystoko m.gasowska-lupa@ron.mil.pl Cel i podstawy przetwarzaniaPaństwa dane osobowe w zakresie wskazanym w przepisach prawa pracy będą przetwarzane w celu przeprowadzenia obecnego postępowania rekrutacyjnego (art. 6 ust. 1 lit. b RODO), natomiast inne dane, w tym dane do kontaktu, na podstawie zgody (art. 6 ust.1 lit. a RODO), która może zostać odwołana w dowolnym czasie.Jeżeli w dokumentach zawarte są dane osobowe, o których mowa w art. 9 ust. 1 RODO konieczna będzie Państwa zgoda na ich przetwarzanie (art. 9 ust. 2 lit. a RODO), która może zostać odwołana w dowolnym czasie.Przepisy prawa pracy: art. 22 Kodeksu pracy oraz § 1 rozporządzenia Ministra Pracy i Polityki Socjalnej z dnia 28 maja 1996 r. w sprawie zakresu prowadzenia przez pracodawców dokumentacji w sprawach zawiązanych ze stosunkiem pracy oraz sposobu prowadzenia akt osobowych pracownika. Okres przechowywania danychPaństwa dane zgromadzone w obecnym procesie rekrutacyjnym będą przechowywane do zakończenia procesu rekrutacji.W przypadku wyrażonej przez Państwa zgody na wykorzystanie danych osobowych dla celów przyszłych rekrutacji, Państwa dane będą wykorzystywane przez 3 miesiące.Prawa osób, których dane dotycząMaja Państwo prawo do:1. praw dostępu do swoich danych oraz otrzymania ich kopii,2. prawo do sprostowania (poprawiania) swoich danych osobowych,3. prawo do ograniczenia przetwarzania danych osobowych,4. prawo do usunięcia danych osobowych,5. prawo do wniesienia skargi do Prezesa UODO (na adres Urzędu Ochrony Danych Osobowych, ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa).Informacja o wymogu podania danychPodanie przez Państwa danych osobowych w zakresie wynikającym z art. 221 Kodeksu pracy jest niezbędne, aby uczestniczyć w postępowaniu rekrutacyjnym. Podanie przez Państwa innych danych jest dobrowolne.

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

Prezentacja firmy

źródło oferty: CBOP

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
23/05/2022
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Finanse, Praca Ubezpieczenia

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy