Samodzielny referent ds. wynagrodzeń

​JELCZ Sp. z o.o.

Jelcz-Laskowice, k., Wrocław, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

  • Naliczanie wynagrodzeń za czas pracy i niezdolności do pracy oraz zasiłków z ubezpieczenia społecznego dla pracowników Spółki.
  • Dokonywanie rozliczeń podatkowych oraz naliczanie składek ubezpieczeniowych i innych świadczeń na rzecz pracowników.
  • Dokonywanie rocznych rozliczeń podatku dochodowego od osób fizycznych dla każdego pracownika oraz przekazywanie tych informacji do Urzędu Skarbowego
  • Naliczanie wynagrodzeń, składek ZUS i podatku od umów zleceń.
  • Prowadzenie dokumentacji płacowo-osobowej w systemie komputerowym oraz w systemie kartotek.
  • Wystawianie pracownikom zaświadczeń o zarobkach oraz prowadzenie korespondencji z osobami lub instytucjami w sprawach płacowych (ZUS, Urząd Pracy, Urząd Skarbowy, komornik i inni)

Oczekiwania wobec kandydatów:

  • wykształcenie wyższe ekonomiczne
  • min. 1 rok pracy w obszarze związanym z wynagrodzeniami
  • znajomość przepisów prawa pracy w części dotyczącej wynagrodzeń oraz ubezpieczeń społecznych, znajomość ustawy o podatku dochodowym od osób fizycznych, znajomość K.C. w części dot. umów cywilno-prawnych oraz aktów wewnętrznych regulujących sprawy związane z wynagrodzeniami
  • praktyczna umiejętność naliczania wynagrodzeń

Oferujemy:

  • Konkurencyjne i stabilne warunki zatrudnienia
  • świadczenia z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych
  • prywatną opiekę medyczną LUXMED
  • możliwość nauki od wykwalifikowanych i doświadczonych pracowników
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • dofinansowanie do Karty Multisport
  • dodatek motywacyjny

Prezentacja firmy

Przedmiotem działalności Spółki jest: <br/> <br/>- produkcja i sprzedaż... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
24/06/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa, Praca Biuro / Dokumentacja, Praca Finanse, Praca Ubezpieczenia