SAMODZIELNY REFERENT DS. ADMINISTRACYJNYCH

Politechnika Opolska

Opole, opolskie

Opis stanowiska pracy

Numer oferty: StPr/21/2924

Obowiązki:

• sporządzanie miesięcznych sprawozdań z osiągniętych rezultatów;
• kompletowanie dokumentów i zbiorów przepisów prawnych niezbędnych do wydatkowania i rozliczeń środków przeznaczonych na dyscypliny naukowe;
• prowadzenie dokumentacji dot. realizacji działań w ramach dyscyplin naukowych;
• udział w spotkaniach naukowych, sporządzanie protokołów z tych spotkań;
• rozliczanie sprawozdawczo-finansowe;

Wymagania:

Wymagania konieczne:

Języki:

  • angielski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany

Wykształcenie:

  • wyższe (w tym licencjat), brak

Pozostałe wymagania:

  • [Umiejętność 1] : doświadczenie w zakresie prowadzenia dokumentacji administracyjnej[Inne] : Dokumenty aplikacyjne: CV, list motywacyjnyDo podanego powyżej wynagrodzenia brutto należy doliczyć: dodatek stażowy oraz premię regulaminową 10%Szczegóły oferty pracy dostępne na stronie internetowej Politechniki Opolskiej w zakładce Informacje - Praca.Zastrzegamy sobie prawo kontaktu z wybranymi kandydatami.

Miejsce pracy: Prószkowska 76, 45-758 Opole, powiat: m. Opole, woj: opolskie

Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony

Wymagane dokumenty: 1. Administratorem danych osobowych przetwarzanych w procesie rekrutacji jest Politechnika Opolska 45-758 Opole ul. Prószkowska 76.2. Dane kontaktowe do Inspektora Ochrony Danych: Pan Marcin Sarna - e-mail: iod@po.opole.pl3. Przekazane dane osobowe w zakresie wskazanym w przepisach prawa pracy będą przetwarzane w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu o pracę (art. 6 ust. 1 lit. b RODO), natomiast inne dane, w tym dane do kontaktu, na podstawie zgody (art. 6 ust. 1 lit. a RODO), która może zostać odwołana w dowolnym czasie.Jeżeli w dokumentach składanych jako aplikacja zawarte są dane, o których mowa w art. 9 ust. 1 RODO konieczna będzie Pana/i zgoda na ich przetwarzanie (art. 6 ust. 1 lit. a RODO).Przepisy prawa pracy: art. 221 Kodeksu pracy oraz rozporządzenia Ministra Rodziny, Pracy i Polityki Socjalnej z dnia 10 grudnia 2018 r. w sprawie dokumentacji pracowniczej.4. Dane zgromadzone w procesie rekrutacyjnym będą przechowywane przez okres rekrutacji, a następnie komisyjnie zniszczone. W skład Komisji wchodzą pracownicy Działu Kadr posiadający upoważnienie do przetwarzania danych osobowych.5. Odbiorcą danych osobowych kandydatów będą pracownicy Działu Kadr posiadający upoważnienie do przetwarzania danych osobowych.6. Dane osobowe kandydata nie będą przekazywane innym podmiotom.7. Kandydat ma prawo dostępu do swoich danych, w tym uzyskania ich kopii, sprostowania danych, żądania ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia podanych danych.8. Wniesienie żądania usunięcia danych jest równoznaczne z rezygnacją z udziału w procesie rekrutacji prowadzonym przez Politechnikę Opolską.9. Kandydat ma także prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych na niezgodne z prawem przetwarzanie swoich danych.10. Podanie danych zawartych w dokumentach rekrutacyjnych w zakresie wynikającym z art. 221 Kodeksu pracy jest konieczne w celu przeprowadzenia rekrutacji, w której kandydat bierze udział. Podanie przez Państwa innych danych jest dobrowolne.11. Dane osobowe nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany, w tym również w formie profilowania.

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

Prezentacja firmy

źródło oferty: CBOP

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
22/09/2021
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Ochrona

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy