Opis stanowiska pracy

Firma Cream Profesjonalne Technologie Spożywcze poszukuje osoby z województwa śląskiego na stanowisko Samodzielny piekarz/ technolog.

Miejsce wykonywania pracy: siedziba pracodawcy w Katowicach oraz praca u klienta.

Do obowiązków na wskazanym stanowisku należy:
- obsługa maszyn i urządzeń piekarniczych,
- wdrażanie produktów półcukierniczych na liniach produkcyjnych,
- prowadzenie szkoleń i prezentacji z zakresu piekarstwa,
- doradztwo technologiczne przy produkcji rzemieślniczej i przemysłowej,
- sporządzanie protokołów z odbioru technologicznego maszyn,
- utrzymywanie kontaktów z klientami ,
- wsparcie merytoryczne zespołu handlowego.

Wymagania

- wykształcenie zawodowe (technologiczne, spożywcze), mile widziane wykształcenie średnie,
- umiejętności praktyczne oraz znajomość produktów półcukierniczych
- doświadczenie w piekarnictwie
- znajomość obsługi komputera
- czynne prawo jazdy kat. B
- dyspozycyjność i samodzielność,
- wysoka kultura osobista
- preferowana osoba zamieszkująca okolice Katowic

Oferujemy:
- stabilne warunki zatrudnienia
- motywacyjny system wynagrodzeń
- interesującą i odpowiedzialną pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
- możliwość dalszego rozwoju i podnoszenia kwalifikacji
- przyjazną atmosferę w pracy

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Cream Profesjonalne Technologie Spożywcze Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.

Informujemy, że Administratorem danych jest Cream Profesjonalne Technologie Spożywcze Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach przy ul. Kolejowej 17. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Prezentacja firmy

Cream Profesjonalne Technologie Spożywcze od kilkunastu lat wyznacza tre... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
11/03/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Czas trwania umowy
Możliwość zatrudnienia na stałe
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji