Samodzielny Operator Linii Kompletacji Zamówień

Avon Operations Polska Sp. z o.o.

Garwolin, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

W Avon od 125 lat tworzymy środowisko, które łączy piękno z biznesem. To nie tylko wyjątkowe miejsce pracy, ale przede wszystkim znakomita platforma do wymiany doświadczeń zawodowych z ekspertami/ze specjalistami z różnych rynków oraz dziedzin biznesu. Inspirująca praca, mająca wpływ na miliony kobiet na całym świecie - to obietnica, którą składamy naszym Pracownikom.

AVON DISTRIBUTION POLSKA

  • • Największe Centrum Dystrybucji w Europie – dostarcza produkty do ponad 300 000 Konsultantek na rynku polskim, niemieckim i czeskim
  • • Dystrybucja kosmetyków do ponad 50 krajów na świecie.

SAMODZIELNY OPERATOR LKZ

Dział: Branch

Lokalizacja: Garwolin

GŁÓWNE ZADANIA:

  • Techniczna obsługa maszyn i urządzeń w obszarze Linii Kompletacji Zamówień
  • Wykonywanie podstawowych prac konserwacyjnych, takich jak: bieżące naprawy, zmiany formatów i konserwacja obsługiwanych maszyn
  • Wykonywanie bieżących przeglądów maszyn i linii, przy wsparciu Mechaników Utrzymania Ruchu LKZ oraz na podstawie obowiązujących instrukcji
  • Techniczna obsługa linii kompletacji zamówień, polegająca na:

- czyszczeniu mechanicznych podzespołów linii,

- wymianie części mechanicznych linii do pakowania,

- usuwaniu drobnych awarii na maszynach oraz prace konserwacyjne na obszarze LKZ.

WYMAGANIA:

  • Wykształcenie minimum zawodowe, preferowane średnie techniczne
  • Podstawowa wiedza z zakresu konstrukcji i działania maszyn oraz urządzeń mechanicznych
  • Umiejętność obsługi komputera – znajomość MS Office
  • Mile widziane uprawnienia do obsługi wózków widłowych niskiego składu
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Umiejętność koncentracji.

OFERUJEMY:

  • Umowę o pracę z Avon Distribution Polska na pełny etat
  • Atrakcyjny system premiowy
  • Poznanie procesów transportowych
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji i awansu zawodowego
  • Pracę w dynamicznym i nowoczesnym środowisku
  • Pakiet socjalny (ubezpieczenie na życie, „paczka niespodzianka”, karty przedpłacone, zniżka w sklepiku firmowym, pakiet zajęć sportowych)

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji przez przycisk "Aplikuj".

Prezentacja firmy

Avon jest światowym liderem na rynku kosmetycznym, oferującym swo... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
14/06/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Inżynieria, Praca Praca na produkcji, Praca Kontrola jakości, Praca Praca na magazynie