Samodzielny Księgowy

HRK S.A.

Warsaw, mazowieckie

HRK S.A.
- Rekrutacja prowadzona online -

Dla Naszego Klienta - międzynarodowej firmy z branży nieruchomości, szukamy doświadczonych Kandydatów na stanowisko:

Samodzielny KsięgowyMiejsce pracy: Warsaw
Zadania:
  • Prowadzenie ksiąg rachunkowych spółek celowych
  • Przygotowywanie budżetów,
  • Sporządzenie deklaracji CIT, VAT i innych wymaganych prawem do odpowiednich urzędów,
  • Sporządzanie sprawozdań finansowych,
  • Sporządzanie sprawozdań dla NBP, GUS i innych wymaganych prawem,
  • Dekretacja i księgowanie dokumentów sprzedaży,
  • Dekretacja i księgowanie dokumentów zakupów, rozliczanie delegacji i zaliczek pracowniczych,
  • Dekretacja i księgowanie dokumentów bankowych, kasowych,
  • Prowadzenie rejestru środków trwałych,
  • Prowadzenie rejestru pożyczek i kredytów,
  • Kontrola sald rozliczeń miedzyokresowych,
  • Rejestracja umów zleceń i o dzieło,
  • Bieżąca kontrola rozrachunków z kontrahentami i pracownikami,
  • Przygotowanie sprawozdań i raportów na potrzeby zarządu, banków oraz instytucji zewnętrznych.

Wymagania:

  • Doświadczenie w przygotowywaniu budżetów,
  • Bardzo dobra znajomość Excela,
  • Dobra znajomość języka angielskiego,
  • Minimum kilkuletnie doświadczenie zdobyte na podobnym stanowisku,
  • Wykształcenie wyższe kierunkowe,
  • Duża samodzielność w działaniu,
  • Umiejętność organizowania pracy zespołu kilkuosobowego,
  • Mile widziane doświadczenie zdobyte w branży nieruchomości.

Nasz Klient oferuje:

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie, uzależnione od poziomu zdobytego doświadczenia,
  • Dogodną lokalizację biura w centrum Warszawy,
  • Możliwości rozwoju zawodowego i pracy w dobrej atmosferze, w zgranym zespole,
  • Elastyczne godziny pracy,
  • Pakiet szkoleń oraz naukę języka angielskiego.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.