Opis stanowiska pracy

Resibo

młoda, rozwijająca się polska firma produkująca kosmetyki naturalne, poszukuje kandydata na stanowisko

CO BĘDZIE NALEŻEĆ DO OBOWIĄZKÓW?

- samodzielne prowadzenie księgowości spółki z wykorzystaniem systemu ERP

- dekretowanie i księgowanie faktur zakupu, sprzedaży, wyciągów bankowych

- analiza zobowiązań i przygotowywanie przelewów bankowych

- sporządzanie deklaracji podatkowych, sprawozdań finansowych i sprawozdań do GUS

- współpraca z bankami, urzędem skarbowym, ZUS i innymi instytucjami

- prowadzenie ewidencji kasowej

- sporządzanie raportów finansowych i innych na potrzeby Zarządu.

- obsługa kadrowo-płacowa

Wymagania

CZEGO OCZEKUJEMY?

- wykształcenia kierunkowego (finanse, bankowość, ekonomia)

- minimum 5-letniego doświadczenia na podobnym stanowisku

- mile widziane doświadczenie w firmie produkcyjnej

- praktycznej wiedzy z zakresu finansów oraz kadr i płac

- znajomości zagadnień związanych z funkcjonowaniem spółek prawa handlowego

- biegłej umiejętności obsługi komputera (pakiet Office, Internet)

- bardzo dobrej organizacji pracy

- wysokich umiejętności interpersonalnych

- odpowiedzialności, samodzielności, dokładności, systematyczności,

- umiejętności analitycznego myślenia

- chęci rozwoju własnych umiejętności

CO OFERUJEMY?

- pracę w wyjątkowo ciekawym zespole pasjonatów

- dobrą atmosferę w pracy

- wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia (umowa o pracę)

- możliwość rozwoju osobistego (szkolenia)

- niezbędne narzędzia pracy oraz najnowsze systemy księgowe

- stałe wsparcie doradcy podatkowego i finansowego

- atrakcyjne wyjazdy integracyjne

Prezentacja firmy

Resibo to polska marka kosmetyków naturalnych produkująca ekologiczne, z... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
31/08/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 5 do 10 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa, Praca Administracja Publiczna, Praca Biuro / Dokumentacja, Praca Finanse, Praca Bankowość