Opis stanowiska pracy

- wprowadzanie, dekretowanie i księgowanie dokumentów finansowo-księgowych (faktury zakupu, wyciągi bankowe, operacje kasowe, zaliczki pracownicze, delegacje krajowe i zagraniczne, inne),
- wystawianie i księgowanie faktur sprzedaży,
- ewidencja środków trwałych,
- rozliczenia międzyokresowe kosztów,
- współpraca z bankiem,
- analiza obrotów i sald kont rozrachunkowych,
- uzgadnianie sald kont księgi głównej,
- sporządzanie zestawień zg. z wewnętrznymi potrzebami,
- czynny udział w zamknięciu roku.

Wymagania

- wykształcenie min. średnie,
- co najmniej 3 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku,
- praktyczna znajomość zasad rachunkowości oraz przepisów podatkowych,
- bardzo dobra organizacja pracy,
- samodzielność w realizacji powierzonych zadań,
- umiejętność pracy w zespole.

Prezentacja firmy

Instytut Środowiska Rolniczego i Leśnego Polskiej Akademii Nauk w Poznan... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
06/03/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa