Opis stanowiska pracy

  • kontrola, dekretacja oraz wprowadzanie dokumentów finansowo – księgowych,
  • prowadzenie i uzgadnianie rejestrów VAT,
  • sporządzanie deklaracji podatkowych i statystycznych,
  • kontrola i uzgadnianie kont wynikowych i bilansowych,
  • sporządzanie przelewów bankowych,
  • uzgadnianie sald oraz bieżący kontakt z kontrahentami,
  • sporządzanie analiz dla potrzeb Zarządu.

Oczekujemy:

  • wykształcenie wyższe kierunkowe,
  • doświadczenie minimum 2 lata w dziale księgowości,
  • znajomość zasad księgowości i przepisów podatkowych,
  • wymagana znajomość programów księgowych (Symfonia),
  • dobra znajomość pakietu MS Office,
  • umiejętność organizowania pracy własnej, samodzielność i odpowiedzialność, dokładność i rzetelność w sporządzaniu dokumentacji, staranność w działaniu, wysokie umiejętności interpersonalne, komunikatywność, dyskrecja.

Oferujemy :

  • pracę w młodym dynamicznym zespole,
  • możliwość rozwoju zawodowego i zdobywania nowych doświadczeń,
  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • atrakcyjny system wynagrodzenia.

Dodatkowe informacje:

  • osoby zainteresowane pracą, prosimy o przesłanie CV i listu motywacyjnego
  • informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami

Prezentacja firmy

RAMEX Sp. z o.o. S.K.A.

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
19/03/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa, Praca Finanse, Praca Administracja biurowa, Praca Biuro / Dokumentacja