Samodzielny Księgowy

Perfekto

Niepołomice, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Do obowiązków zatrudnionej osoby będą należały następujące zadania:

odpowiedzialność za prowadzenie kompleksowej księgowości spółek zgodnie z obowiązującymi przepisami,
weryfikowanie dokumentów pod względem księgowym i merytorycznym,
kontrolowanie prawidłowości transakcji finansowych,
przygotowanie deklaracji podatkowych VAT i CIT,
współpraca z instytucjami zewnętrznymi US, GUS, NBP,
udział przy sporządzaniu bilansów oraz sprawozdań finansowych dla spółek.

Wymagania

Oczekujemy:

znajomość systemu księgowego Optima,
zaawansowanej, praktycznej znajomości programu Excel
doświadczenie w pracy w dziale księgowości (min. 3 lat)
praktyka w przygotowywaniu danych do sprawozdań finansowych
bardzo dobra znajomość zasad rachunkowości oraz przepisów podatkowych z zakresu VAT, CIT
umiejętność organizacji pracy własnej i zarządzania czasem
dokładność, skrupulatność
umiejętność pracy w zespole oraz pozytywne nastawienie :)

Prezentacja firmy

Jesteśmy rozwijającym się biurem rachunkowym w Niepołomicach. <br/>Nasza... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
10/10/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Wynagrodzenie
2 250PLN - 6 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Administracja biurowa, Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa, Praca Finanse