Samodzielny księgowy

Poldem Sp. z o.o.

Łódź, łódzkie

Opis stanowiska pracy

  • samodzielne dekretowanie i księgowanie dokumentów księgowych, w tym faktur sprzedaży, zakupu oraz dokumentów magazynowych,
  • samodzielne prowadzenie ewidencji księgowych, w szczególności ewidencji dla potrzeb VAT, oraz uzgadnianie ich z kontami księgi głównej,
  • ustalanie stanów magazynowych dla niektórych magazynów, oraz rozliczane inwentaryzacji dotyczących tych magazynów,
  • potwierdzenie sald i uzgadnianie kont rozrachunkowych z kontrahentami,
  • przygotowywanie wezwań do zapłaty,
  • sporządzanie sprawozdania Intrastat, oraz niektórych sprawozdań GUS,

Wymagania

  • doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku min. 4 lata,
  • znajomości zagadnień z zakresu przepisów podatkowych i ustawy o rachunkowości,
  • znajomości przepisów i zasad rozliczania zakupów i stanów magazynowych,
  • wysokich zdolności analitycznych, samodzielności,
  • znajomość systemów finansowo księgowych Comarch,
  • dobra znajomość obsługi komputera w zakresie MS Office,
  • umiejętność pracy w zespole,

Prezentacja firmy

Meble Tapicerowane

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
24/10/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Administracja biurowa, Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa, Praca Biuro / Dokumentacja, Praca Finanse