Opis stanowiska pracy

Samodzielny księgowy ze znajomością przepisów podatkowych i kadrowych do prowadzenia KPIR oraz ryczałtu i kadr. Oferujemy pracę w przyjaznym środowisku z możliwościami rozwoju zawodowego oraz bogatym systemem premiowym.
W naszej firmie możesz liczyć na wsparcie pozostałej załogi.

Wymagania

Minimum 2 letnie doświadczenie w pracy w biurze rachunkowym
Dobra znajomość przepisów podatkowych.
Dobra znajomość przepisów kadrowych
Dokładność i sumienność w wykonywaniu pracy
Brak nałogów

Prezentacja firmy

Biuro Rachunkowe powstałe w roku 2012 i cieszące się dużym zainte... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
29/06/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Wynagrodzenie
3 500PLN - 5 500PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa, Praca Finanse, Praca HR / Kadry / Rekrutacja, Praca Administracja Publiczna